500 PLN od Betclic na początek! Powitalny cashback 100%

301

Czym jest powitalny cashback i w jaki sposób można na początek otrzymać od bukmachera Betclic nawet 100% do 500 PLN? Poznaj szczegóły w tym momencie!

500 PLN od Betclic na początek! Powitalny cashback 100%
500 PLN od Betclic na początek! Powitalny cashback 100%

Bonus na start w Betlic

Nie daj się złapać na to, co piszą niektórzy – Betclic na start nie daje premii za pierwszą wpłatę do 1000 PLN. Mimo iż było tak przez krótki czas, ta promocja nie jest już aktywna!

Jeżeli chcesz otrzymać aktualnie aktywny bonus powitalny w BetClic, możesz to zrobić w formie cashbacku od przegranej w pierwszym postawionym zakładzie.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Cashback 500 od Betclic Polska

Bukmacher oddaje graczom 100% postawionej stawki do kwoty 500 PLN. Gracz może tę kwotę wykorzystać na co tylko chce, a sama promocja powitalna jest łatwa do wykorzystania.

Powitalny cashback odnosi się tylko do pierwszego kuponu zagranego na stronie Betclic. Nie może wynieść więcej niż 500 PLN, dlatego też aktywny kod promocyjny u tego bukmachera brzmi KOD500.

Rejestracja Betclic Polska jest w stu procentach legalna, dlatego iż ten bukmacher posiada licencję Ministerstwa Finansów.

Pamiętaj, że bonus powitalny u legalnego bukmachera Betclic jest tylko i wyłącznie do odebrania na samym początku działalności typerskiej. Później można korzystać już tylko z innych ofert dla aktywnych graczy.

Czy aktualny kod promocyjny Betclic mogę wpisać później? Nie, tutaj sprawa wygląda tak samo – albo zrobisz to przy rejestracji konta, albo w ogóle. Wszystko zależy od ciebie – decyzja jest w 100% twoja!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0