Betclic czy Fortuna – kogo wybrać?

32
Betclic czy Fortuna – kogo wybrać?

Grasz od niedawna w legalnych punktach stacjonarnych? Kolega namawia Cię jednak do tego, by nieco zmienić podejście? Nie da się przecież ukryć, że o wiele lepszym rozwiązaniem jest typowanie w sieci. Choćby ze względu na możliwość oszczędzenia czasu oraz tak samo pieniędzy (brak wydatków na dojazdy itp.). W gronie rekomendowanych bukmacherów online są obecnie na pewno Betclic i Fortuna. Przeczytaj, czym charakteryzują się oba te podmioty hazardowe.

Dlaczego warto mieć konto w Betclic?

Składa się na to na pewno wiele istotnych czynników. Warto byłoby rozpocząć od tego, że ta firma bukmacherska działa legalnie. W tym momencie możesz np. obstawiać z założonego konta online. Ewentualnie do Twojej dyspozycji jest tak samo aplikacja mobilna (ciesząca się rok po roku coraz większym zainteresowaniem). Dlaczego jeszcze warto poważnie zastanowić się nad założeniem konta w tym bukmacherze online? Ten podmiot hazardowy gwarantuje znakomite usługi. Poza tym możesz liczyć na świetny bonus. Sporo osób zastanawia się teraz, czy konto w Betclic jest darmowe. Jak najbardziej tak. Nie musisz zatem np. ponosić opłat za zarejestrowanie itp. Nie ma także comiesięcznych składek itp. Jaki zaś bonus na start można tutaj uzyskać? Bardzo atrakcyjny. Wszak oferowany jest zwrot za pierwszy przegrany kupon. Maksymalnie w ramach tego zagadnienia możesz uzyskać nawet 200 PLN (minus podatek), jeśli Twoje wskazania nie okażą się w ostatecznym rozrachunku trafione. Czym jeszcze bez wątpienia wyróżnia się w tym momencie ta firma bukmacherska? Na pewno chodzi o możliwość obstawiania tam zakładów (podstawowych oraz kilku dodatkowych) na gale Fame MMA.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Czym cechuje się firma hazardowa Fortuna?

Masz do wyboru także tego buka? Okazuje się, że możesz posiadać konta u obu tych operatorów hazardowych. Bardzo dużo osób się zaś na to finalnie decyduje, co nie powinno budzić większego zaskoczenia. W końcu ta firma bukmacherska także posiada po swojej stronie wiele zalet. Nowoczesny bukmacher Fortuna działa legalnie od 1996 roku. Poza doświadczeniem temu podmiotowi hazardowemu na pewno nie brakuje uniwersalności. Wszak zainteresowane osoby mogą swobodnie obstawiać zakłady nie tylko w sieci, czy przy pomocy aplikacji mobilnej. Dodatkowo możesz swobodnie zdecydować się na granie w punktach stacjonarnych (ta opcja jest jednak rok po roku kalendarzowym coraz rzadziej praktykowana). Warto zaznaczyć, że Fortuna oferuje za samo tylko zarejestrowanie konta online zakład bez ryzyka w wysokości 20 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Jaki jest główny bonus oferowany przez Fortunę?

Bonus powitalny dla każdego użytkownika tego podmiotu hazardowego robi bardzo duże wrażenie. Wszak możesz zainkasować nawet 600 PLN zwrotu za pierwszy przegrany kupon. Jakie są tutaj warunki? Należy mieć konto oraz dokonać wpłaty. Potem gracz powinien obstawić kupon. Jeśli przegra, to otrzyma umówiony zwrot stawki do poziomu 600 PLN. W związku z tym gracze tutaj tak naprawdę… niczym nie ryzykują. W razie czego mogą bowiem liczyć na zwrot przegranych pieniędzy i znowu obstawiać.

5 / 5. Ocen: 1