Betclic daje ekspertom grubą kasę! Czym jest Piłkarski Jackpot?

256

Bukmacher Betclic organizuje promocję Piłkarski Jackpot, która wynagradza tylko prawdziwych ekspertów. Oto, w jaki sposób walczyć o grubą kasę!

Betclic daje ekspertom grubą kasę! Czym jest Piłkarski Jackpot?
Betclic daje ekspertom grubą kasę! Czym jest Piłkarski Jackpot?

Betclic Piłkarski Jackpot

Każdy czuje się ekspertem od czegoś, ale czy są na sali tacy, którzy powiedzą, że potrafią obstawiać Ekstraklasę? To nie lada sztuka, ale Betclic wierzy w najlepszych z najlepszych!

Piłkarski Jackpot to promocja specjalna, gdzie do zdobycia jest dodatkowa kasa za skuteczne obstawianie. Podsumowując, zdobywa się pieniądze zarówno za poprawne typowanie, jak i ekstra kasę z puli konkursowej.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Jak w przypadku kasyna internetowego, jackpot bukmacherski w Betclic w Polsce rośnie za każdym razem, gdy nie zostanie zdobyty. Im więcej pudeł typerów, tym lepiej, bo w przyszłym tygodniu do zdobycia jest jeszcze więcej!

Typowanie Ekstraklasy. Bonus od Betclic Polska

W edycji numer jeden do zdobycia jest 10.000 PLN. Czy właśnie ktoś zdobędzie tę kwotę, czy może wkrótce będzie do zdobycia dwa razy tyle? Wszystko pokaże czas, ale na pewno nie będzie brakować chętnych do skorzystania z tej promocji!

Do oferty trzeba się zapisać. Jak to zrobić? Najlepiej wejść na www.Betclic.pl i przejść do zakładki dotyczącej oferty Piłkarski Jackpot. Ostatnim krokiem jest kliknięcie przycisku „Dołącz”. Tak, od tego momentu można już zacząć obstawiać!

Minimalna stawka na kuponie promocyjnym to 10 PLN. Gracze mogą grać do woli, jeśli chodzi o kursy. Liczą się zarówno te najniższe, jak i takie, który przyprawiają o zawrót głowy.

Betclic kod promocyjny KOD510

Oczywiście, Betclic nagrodę główną daje jako dodatek do standardowych zysków. najpierw otrzymuje się tyle, ile pokazane jest na kuponie, natomiast nagroda promocyjna przelewana jest w innym terminie.

Jeżeli ktoś nie ma konta na stronie bukmachera Betclic, może założyć je za darmo i legalnie na www.Betclic.pl. Aktualny kod promocyjny brzmi „KOD510„, a do zdobycia jest dzięki niemu nawet 510 PLN jako cashback!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0