BetClic rejestracja konta

494

Rejestracja konta u bukmachera BetClic nie powinna sprawić problemu nawet początkującym graczom. Już teraz zobacz, na czym dokładnie polega!

BetClic rejestracja konta
BetClic rejestracja konta

BetClic pl zakładanie konta

Aby obstawiać mecze u legalnego bukmachera BetClic, potrzebujesz darmowego konta typerskiego. Niektórzy boją się tego typu rzeczy i myślą, że zajmują one bardzo wiele wolnego czasu. Nic bardziej mylnego.

Nie musisz mieć wielkiego doświadczenia w bukmacherce, by założyć konto na stronie BetClic. Wszystko, przez co musisz przejść, to trzy bardzo proste kroki.

Jak dokładnie wygląda to w praktyce? Po wejściu na stronę przechodzisz do formularza rejestracyjnego, a tam podajesz kilka danych na swój temat.

Bukmacher Fortuna bonus. Kod promocyjny 2019
Bukmacher Fortuna bonus. Kod promocyjny 2019

Na szczęście, nie trzeba od razu załączać zdjęć dokumentów tożsamości do weryfikacji. Wystarczy na dobry początek jedynie numer PESEL, a ten raczej każdy z nas zna na pamięć!

Kod promocyjny BetClic

W trakcie zapisywania się do bukmachera możesz podać kod promocyjny. Brzmi on „BETONLINE” i jest do wykorzystania jedynie przy rejestracji.

Uwaga! Po dokonaniu rejestracji masz prawo do tego, by odebrać przygotowany przez BetClic bonus powitalny. Na ten moment jest to 100% aż do 1000 PLN!

Przypominamy, że podany przez nas kod promocyjny BetClic może być wykorzystany jedynie przy zakładaniu konta. W późniejszym czasie nie ma już takiej możliwości!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0