Betsson Polska licencja. Ministerstwo Finansów dało zgodę?

731

Czy Betsson Polska to firma, która może w naszym kraju oferować swoje usługi bukmacherskie i nie tylko? Co na to wszystko Ministerstwo Finansów? Zobacz aktualne informacje!

Betsson Polska licencja. Ministerstwo Finansów dało zgodę?
Betsson Polska licencja. Ministerstwo Finansów dało zgodę?

Betsson – legalny w Polsce czy nie?

Mimo że minęło już całkiem sporo czasu od wprowadzenia ustawy hazardowej z 2017 roku, Betsson nadal niewiele zmienił na swojej stronie internetowej. Czy to oznacza, iż jest to legalny bukmacher?

Betsson Polska, co ciekawe, nadal funkcjonuje. Trzeba się długo dogrzebywać do informacji, które jasno mówią o tym, iż to gracz musi sprawdzić, czy prawo pozwala mu na grę w portalu. Konsekwencje, jak pewnie się domyślacie, także grożą przede wszystkim typerom.

fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

Betsson licencja PL

Ministerstwo Finansów nie wydało licencji firmie Betsson, a to oznacza, że rejestracja na niej oraz gra jest surowo zabroniona i grożą za to nieprzyjemne konsekwencje prawne.

Pamiętajcie, że legalni bukmacherzy to tylko tacy, którzy widnieją w oficjalnym spisie domen dozwolonych. Na ten moment mamy niecałych 20 tego typu marek, ale liczba ta stale się powiększa.

Nie wiadomo, czy Betsson w Polsce kiedykolwiek będzie chciał uczestniczyć poza szarą strefą. Według naszych informacji, firma nie ma takich planów na przyszłość.

Na szczęście – stron działających zgodnie z prawem nie brakuje. Dobrym przykładem może być STS, czyli marka, która pozwala na grę legalną, a na start daje 29 PLN bez depozytu. Aby zgarnąć wspomniany prezent, wystarczy wpisać kod promocyjny „BETONLINE„!

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0