Błędy popełniane przez obstawiających w zakładach sportowych

130

Chcesz być wygrywającym graczem w zakładach sportowych? Powinieneś skupić się na prawidłowym obliczaniu prawdopodobieństwa, ale także umiejętnym wykorzystywaniu statystyk, czy analitycznym dobieraniu zakładów. Jeżeli posiadasz wszystkie te cechy, ale nadaj jesteś na minusie koniecznie musisz przeczytać ten artykuł i wyciągnąć wnioski, gdzie popełniasz błędy.

Ufasz tylko statystykom

Przywiązywanie wagi do analiz historycznych nie pozwoli Ci osiągnąć wygranej, gdyż to tylko ciąg liczbowy, a każdy mecz różni się od następnego i wierzenie w same liczby niestety nie prowadzi do celu. Przykładem jest tutaj obliczenie, załóżmy, że średnia kartek w meczu jest 4,67 to obstawiający stawia na +4,5 kartki w meczu. Zapominając o warunkach pogodowych, sędzi i jego średniej przyznawania kartek. To również nieodłączne elementy prawidłowego obstawiania meczu.

Nieprawidłowy wybór firmy bukmacherskiej

Zdajesz sobie sprawę z tego, że większość bukmacherów udostępnia darmowe zakłady oraz bonusy, które niezwykle kuszą! Jednak musisz być ostrożny, gdyż takie oferty są często nieopłacalne, ponieważ bukmacherzy podnoszą swoje marże, co niestety niekorzystnie wpływa na kursy zakładów. Dlatego zanim obstawiasz przeanalizuj bukmachera i nie daj się nabrać. Pamiętaj, że Premia równa się z wyższą marżą. Staraj się wybierać operatorów z najniższymi prowizjami, ponieważ nawet najmniejszy 1% robi różnicę.

_________________________________________________________________

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0