Bonus dla nowych graczy – jak bukmacherzy zachęcają do zarejestrowania konta w ich firmie?

32

Razem ze swoim najlepszym przyjacielem macie zamiar wybrać odpowiedni podmiot hazardowy? Chcecie grać nie tylko legalnie, ale także uzyskiwać możliwie jak najlepsze wyniki na płaszczyźnie bukmacherskiej? W tym temacie na pewno pomagają oferowane bonusy na start. Co zapewniają porządne podmioty hazardowe? Na co można liczyć po założeniu u nich internetowego konta?

Co oferuje firma bukmacherska Betfan?

Na początek chcielibyśmy bardzo dokładnie przeanalizować ofertę bukmachera Betfan. Warto w tym miejscu podkreślić (by potem już do tego nie wracać), że ta firma hazardowa oferuje swoje usługi nie tylko legalnie. Dodatkowo bardzo profesjonalnie. A świadczy o tym właśnie m.in. bonus powitalny na start. Co można uzyskać? Ogólnie Sport Betfan bonus powitalny jest bardzo hojny. Możesz zainkasować (jako nowy gracz) cashback do 600 PLN. Jakie są tutaj warunki? Najpierw każda nowa osoba musi zdecydować się na założenie konta. Nie trzeba się o ten aspekt obawiać. Jest to legalne, bezpieczne i proste. W drugiej kolejności musisz wpisać kod promocyjny. Warto „wklepać” np. „SPORTBETFAN”. Dzięki temu będziesz mógł potem obstawić kupon bez żadnego większego ryzyka. Konieczne jest także wykonanie premierowego depozytu. Maksymalnie możesz otrzymać cashback do poziomu 600 PLN. Z kolei minimalna suma to 50 PLN. Co poza tym oferuje ta nowoczesna, coraz popularniejsza firma bukmacherska? Betfan zapewnia dla nowych Klientów m.in. zakład bez ryzyka 70 PLN. Przy drugiej wpłacie otrzymasz zaś podwojenie depozytu do 1000 PLN.

Co gwarantuje STS?

Na pewno warto posiadać konto bukmacherskie również w STS. W tym momencie jest to zdecydowanie najbardziej popularny podmiot hazardowy na terenie naszego kraju. Włodarze chwalą się, że osiągają nawet około 50% wpływów z całego rynku. Jest to zaś kosmiczny wynik, jak na nasze polskie realia… Z czego wynika tak spora popularność tego legalnego buka? Na pewno chodzi o oferowanie dobrych jakościowo usług. Jeśli chodzi o bonusy dla nowych Klientów, to takich nie brakuje. Możesz np. liczyć na promocję… bez konieczności wykonywania żadnego depozytu. Dzięki temu zainkasujesz 29 PLN. Jakie są na tej płaszczyźnie warunki? Warto zaznaczyć, że podmiot hazardowy STS nie wymaga wiele. Musisz tylko założyć konto, a potem wpisać kod o treści „BETONLINE”. Jeśli tego dokonasz, to będziesz mógł zainkasować 29 PLN. Z kolei obecnie najlepsza promocja tego podmiotu hazardowego to podwojenie wpłaty aż do 1200 PLN.

Bonus dla nowych od podmiotu hazardowego Fortuna

Ten podmiot także zachęca Klientów do wykonania rejestracji. Oferowane są atrakcyjne bonusy. Na start możesz (za samo tylko wykonanie rejestracji) zainkasować 2800 punktów lojalnościowych. Nie ma problemu, by je potem wymienić i zagrać zakład za 20 PLN. To promocja bez depozytu. Poza tym możesz zdecydować się na wpłacenie pieniędzy do Fortuny. Jeśli to zrobisz, to możesz liczyć na zakład bez ryzyka. Nawet do 600 PLN.

5 / 5. Ocen: 1