Bonus Etoto. 700 PLN na obstawianie Ligi Narodów!

65

Wraz z pierwszą kolejką Ligi Narodów UEFA nie mogło zabraknąć związanych z nią promocji. Bukmacher Etoto dla graczy przygotował bonus 700 PLN!

W ramach oferty każdy gracz zarejestrowany w Etoto ma prawo do odebrania 700 PLN bonusu. Aby zgarnąć premię, trzeba przede wszystkim dokonać odpowiedniej wpłaty w wyznaczonych dniach.

Promocja obowiązuje tylko i wyłącznie od dnia 7 września od godziny 13.30. Oznacza to, iż wpłaty dokonane przed tym terminem nie będą brane pod uwagę i nie będzie można dzięki nim zgarnąć doładowania konta.

Etoto nie wymaga od gracza, by podawał specjalny kod promocyjny. Trzeba jedynie pamiętać o tym, że minimalna wpłata, która kwalifikuje się do tej oferty, to zaledwie 1 PLN. Innymi słowy, każdy depozyt jest brany pod uwagę!

W okresie trwania promocji można otrzymać tylko jeden bonus. Jego wartość to 50% wpłaty – maksymalnie do kwoty 700 PLN.

Otrzymane pieniądze mogą być wykorzystane na obstawianie Ligi Narodów, jednak nie jest to konieczność. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, warto odwiedzić oficjalną stronę Etoto i sprawdzić szczegóły dostępne w regulaminie tej premii.

Przypominamy, że nadal dostępny jest w Etoto bonus powitalny o wartości 2100 PLN. Jest to najwieksza obecnie oferta na rynku!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0