Bonus Forbet na mecz Polaków. Który wybierasz?

39

Legalny bukmacher Forbet ma dla graczy dużą dawkę bonusów na spotkanie towarzyskie Polska – Irlandia. Nie od ciebie zależy, jaką premię otrzymasz – wszystko w nogach piłkarzy… i trenera!

bonusy na polska irlandia forbet

Najnowsza zabawa bukmacherska od Forbet nosi nazwę „Stawiamy na naszych”. Bynajmniej nie trzeba grać kuponu na zwycięstwo Polski, by zdobyć ewentualny bonus. Poniżej prezentujemy wam, jakie warianty nagradzane są dodatkowymi środkami od bukmachera.

  • Będzie 0:0 – 49 PLN w bonusie
  • Krzysztof Piątek strzeli piętą – 100 PLN w bonusie za każdą bramkę Piątka piętką
  • Będzie 2-1 dla biało-czerwonych, jak w ostatnim starciu między tymi drużynami  – 30 PLN ekstra za ten wynik
  • Gole zdobędą Robert Lewandowski i Grzegorz Krychowiak – tak jak w 2015 roku –  50PLN
  • Jakub Błaszczykowski znowu spowoduje karnego – 50 PLN bonusu
  • Jerzy Brzęczek wyląduje na trybunach – 100 PLN bonusu
  • Rafał Pietrzak strzeli gola – masz 40 PLN

Aby zakwalifikować się do promocji, musisz wejść na stronę Forbet, a następnie zagrać kupon za DOKŁADNIE 49 PLN. Bukmacher wymaga, by na kuponie promocyjnym znalazł się typ trzydrogowy (1-X-2) na spotkanie Biało-Czerwonych.

Pod uwagę bierze się tylko zakłady składające się z co najmniej trzech typów + sparing Polaków. Minimalny kurs nie może być niższy od 1,20, natomiast kurs ogólny kuponu musi wynosić co najmniej 2,50.

Nagrody w promocji przyznawane są w formie bonusów, które przed wypłatą trzeba obrócić konkretną ilość razy. Szczegóły na ten temat znajdziecie w regulaminie oferty.

Chcesz odebrać inne bonusy? Zobacz kody promocyjne wrzesień 2018!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0