Bonus powitalny Fortuna. Jak go odebrać? [PORADNIK]

64

Zainteresował cię bonus powitalny u bukmachera Fortuna? Wystarczy obejrzeć nasz krótki poradnik wideo, by dowiedzieć się, w jaki sposób można go odebrać!

Bonus powitalny Fortuna. Jak go odebrać? [PORADNIK]
Bonus powitalny Fortuna. Jak go odebrać? [PORADNIK]

Fortuna bonus powitalny

Coraz więcej typerów przekonuje się do obstawiania meczów przez internet. Ich pierwsze kroki są zazwyczaj niepewne, ale z biegiem czasu zaczynają rozumieć, że gra online jest znacznie wygodniejsza.

Dodatkowym atutem rejestracji u bukmachera internetowego jest bonus powitalny. To specjalna premia, którą utrzymuje się w ramach wynagrodzenia za założenie konta i, między innymi, dokonanie pierwszej wpłaty.

fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

Na ten moment bonus powitalny Fortuna to nie jeden czy dwa, ale aż trzy prezenty na start. Na początku otrzymujemy 20 PLN, później 100 PLN jako Zakład Bez Ryzyka, a na końcu czeka nas doładowanie profilu do 1000 PLN za pierwszy depozyt.

Jeżeli chcesz skorzystać z promocji powitalnej, przede wszystkim musisz zarejestrować konto na stronie Fortuny i wykorzystać w formularzu kod promocyjny.

Jaki kod promocyjny w Fortunie?

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy z was mają doświadczenie z grą u bukmacherów, dlatego przygotowaliśmy poradnik w formie wideo, który krok po kroku pokazuje jak zostać typerem internetowym i zapisać się do bonusu na start!

Jak zarejestrować się w Fortunie i odebrać specjalny bonus? ZOBACZ VIDEO:

Chciałbyś poznać najlepszy system bukmacherski, a może szukasz informacji o bukach dostępnych w naszym kraju? Na łamach naszego portalu z pewnością znajdziesz wszystko, na czym ci najbardziej zależy! 😉


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0