Bonus powitalny w Betfan to 3000 PLN! A na dodatek – 50 PLN ekstra!

10

Każdy nowy gracz może liczyć na bonus powitalny w Betfan w wysokości do 3000 PLN! Przy rejestracji możliwe jest też odebranie specjalnego dodatku – 50 PLN ekstra!

Bonus powitalny w Betfan to 3000 PLN! A na dodatek - 50 PLN ekstra!
Bonus powitalny w Betfan to 3000 PLN! A na dodatek – 50 PLN ekstra!

Kasa za rejestrację w Betfan

Aktualny bonus powitalny Betfan to do 3000 złotych na obstawianie meczów. U żadnego innego legalnego bukmachera nie ma podobnej oferty, a to oznacza, iż jest to największy bonus na rynku!

W ramach oferty dla nowych klientów dostępne są prezenty przyznawane w różnej formie i kilku etapach. Wszystko zaczyna się od Zakładu Bez Ryzyka, a kończy wygranymi powiększonymi x10!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Betfan freebet to 50 złotych (kwota maksymalna), jakie można otrzymać w przypadku przegrania pierwszego kuponu postawionego u bukmachera. Co bardzo istotne – jest on dostępny tylko i wyłącznie dla osób, które przy rejestracji podadzą kod promocyjny „BETONLINE„!

💰🤑 Bonus powitalny Betfan. Jak go odebrać? 💰🤑

  1. Rejestracja na Betfan.pl
  2. Kod promocyjny „BETONLINE” daje zakład bez ryzyka 50 zł
  3. Bonusy za wpłaty w wysokości 10% depozytu
  4. Obstawianie
  5. Wygrane powiększone o 10 razy!

Betfan działa w Polsce legalnie. Oznacza to, iż jego bonus na start jest w stu procentach zgodny z prawem! Boisz się obstawiania u buków bez licencji? W Betfan nikomu nie straszne są konsekwencje prawne, bo takich po prostu nie ma!

Promocja powitalna 3000 zł + 50 jest limitowana. Można ją obecnie odebrać, ale nie jest powiedziane, że tak samo będzie za kilka dni czy tygodni!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.