Bonus powitalny w Betfan to 3000 PLN! A na dodatek – 100 PLN ekstra!

250

Każdy nowy gracz może liczyć na bonus powitalny w Betfan w wysokości do 3000 PLN! Przy rejestracji możliwe jest też odebranie specjalnego dodatku – 100 PLN ekstra! Aktualny kod promocyjny brzmi „BETFAN”!

Bonus powitalny w Betfan to 3000 PLN! A na dodatek - 100 PLN ekstra!
Bonus powitalny w Betfan to 3000 PLN! A na dodatek – 100 PLN ekstra!

Kasa za rejestrację w Betfan

Aktualny bonus powitalny Betfan to do 3000 złotych na obstawianie meczów. U żadnego innego legalnego bukmachera nie ma podobnej oferty, a to oznacza, iż jest o niepowtarzalny, a zaraz jeden z największych, bonusów dostępnych na polskim rynku.

W ramach prezentu dla nowych klientów dostępne są premie przyznawane w różnej formie i kilku etapach. Wszystko zaczyna się od Zakładu Bez Ryzyka, a kończy wygranymi powiększonymi x10!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Betfan freebet to 100 złotych (kwota maksymalna), jakie można otrzymać w przypadku przegrania pierwszego kuponu postawionego u bukmachera. Co bardzo istotne – jest on dostępny tylko i wyłącznie dla osób, które przy rejestracji podadzą kod promocyjny „BETONLINE„!

💰🤑 Bonus powitalny Betfan. Jak go odebrać? 💰🤑

  1. Rejestracja na Betfan.pl
  2. Kod promocyjny „BETFAN” daje zakład bez ryzyka 100 zł
  3. Bonusy za wpłaty w wysokości 10% depozytu
  4. Obstawianie
  5. Wygrane powiększone o 10 razy!

Betfan bonus bez depozytu 2020

Bukmacher Betfan oferuje bonus bez depozytu w roku 2020? Co wiadomo na ten temat już teraz? Okazuje się, że internet huczy od plotek, ale nic więcej z nich nie wynika. Fakty są natomiast takie, że w zakładach Betfan nie znajdziemy premii bez wpłaty i nie wiadomo, czy kiedykolwiek nastąpi w tej kwestii jakakolwiek zmiana.

Betfan bonus bez depozytu 2020 na pewno byłby znakomitą motywacją do założenia konta dla tych, którzy u tego bukmachera jeszcze tego nie zrobili. W tym momencie premia to jednak i tak ponad 3000 złotych, a to ogromny zastrzyk gotówki dla każdego typera – również tego, co obstawia sporadycznie albo zaczyna się tym interesować!

Kod promocyjny BETFAN. Co daje, gdzie go wpisać?

Czy kod promocyjny BETFAN musi być wpisany? Absolutnie nie! Jeżeli nie chcemy, nie musimy korzystać z premii dodatkowej na www.Betfan.pl, czyli Zakładu Bez Ryzyka 100 złotych. Jest jednak jedno „ale” i o tym musimy szczególnie pamiętać.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Wiele osób zbyt późno dowiaduje się, że kod promocyjny może być podany jedynie przy rejestracji. A to z kolei przekreśla szansę na zgarnięcie dużego bonusu na start, jeśli całkowicie zignoruje się tę kwestię.

Pamiętajcie, że Betfan kod promocyjny jest tylko dla nowo zarejestrowanych. Jeżeli nie zostanie wpisany przy zakładaniu konta, w późniejszym czasie nie będzie już można tego zrobić!

W przypadku marki Betfan hasło bonusowe jest łatwe do zapamiętania i daje aż 100 złotych ekstra. U niektórych bukmacherów takie dodatki wynoszą dosłownie 5 czy 10 złotych!

Darmowe konto w Betfan – sposób na obstawianie bez podatku!

betfan bez podatku
betfan bez podatku

Założenie darmowego konta w Betfan to nie tylko okazja do tego, by zyskać kasę na obstawianie. Opisywany przez nas bukmacher jest jednym z nielicznych, który każdemu oferuje stawianie zakładów bez podatku!

Codziennie, bez żadnych wyjątków, można w Betfan odebrać 14% wygranych więcej, niż normalnie. Sprawa jest prosta – dzięki temu zyskuje się dokładnie tyle, ile u legalnych bukmacherów. A wszytko to zgodnie z przepisami, gdyż „niepłacenie podatku” jest tylko umowną nazwą obrazującą, co można otrzymać!

Betfan działa w Polsce legalnie. Oznacza to, iż jego bonus na start jest w stu procentach zgodny z prawem! Boisz się obstawiania u buków bez licencji? W Betfan nikomu nie straszne są konsekwencje prawne, bo takich po prostu nie ma!

Promocja powitalna 3000 zł + 100 jest limitowana. Można ją obecnie odebrać, ale nie jest powiedziane, że tak samo będzie za kilka dni czy tygodni!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0