Bonus u bukmachera za samą rejestrację

71

Każda nowo zarejestrowana osoba w Totalbet ma prawo do tego, by odebrać bonus bez depozytu, czyli taki, który otrzymuje się bez konieczności dokonywania jakiejkolwiek wpłaty pieniędzy!

Bonus u bukmachera za samą rejestrację
Bonus u bukmachera za samą rejestrację

Oferta jest dostępna dla wszystkich tych, co nie posiadają jeszcze konta na stronie oficjalnej Totalbet. Aby odebrać bonus, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, a następnie zweryfikować podane przez siebie dane!

Bonus bez depozytu przyznawany jest tylko i wyłącznie tym osobom, które zdecydują się ukończyć proces weryfikacji. Oznacza to, że posiadacze konta tymczasowego nie mogą zgarnąć premii na start.

25 PLN przyznawane jest w formie zakładu za darmo. Środki wykorzystujemy więc na zagranie kuponu, a ewentualne wygrane stają się naszymi pieniędzmi, z którymi możemy robić to, na co tylko mamy ochotę.

Ofertę Totalbet wyróżnia fakt, że wygrane zdobyte dzięki freebetowi nie podlegają żadnym warunkom obrotu. Nie jest tak zawsze. Niektórzy bukmacherzy wymagają, by gracz zdobyte środki postawił konkretną liczbę razy przed zleceniem wypłaty.

Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości dotyczące bonusów, a suche fakty od bukmachera nie są dla was przekonujące, być może warto, abyście sprawdzili dobre forum bukmacherskie i przeczytali zawarte w nim opinie na temat Totalbet i jego promocji.

Na ten moment przy rejestracji nie jest wymagany Totalbet kod promocyjny, by odebrać bonus bez depozytu 25 PLN!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0