Bonus w STS dla nowych graczy. Teraz to 200 PLN bez ryzyka na siatkarskie ME!

19

Nowy bonus powitalny od bukmachera STS to nawet 200 PLN bez ryzyka z okazji siatkarskich mistrzostw Europy! Każdy może u nas poznać szczegóły!

Bonus w STS dla nowych graczy. Teraz to 200 PLN bez ryzyka na siatkarskie ME!
Bonus w STS dla nowych graczy. Teraz to 200 PLN bez ryzyka na siatkarskie ME!

STS bonus z kodem promocyjnym

Bonus powitalny STS to standardowo 1200 PLN za pierwszy depozyt oraz 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym „BETONLINE„. Od 19 do 21 września dodatkowo otrzymać można nawet 200 PLN w formie zwrotu!

Promocja jest skierowana tylko do osób, które jeszcze nie posiadają kont na stronie bukmacherskiej STS. Do zdobycia jest w niej pełny zwrot stawki pierwszego kuponu postawionego po rejestracji u bukmachera.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

200 PLN zwrot dla nowych typerów!

Zwrot może wynieść maksymalnie 200 PLN, ale także może być mniejszy, jeśli gracz zdecyduje się na postawienie kwoty niższej, na przykład, 20, 30 czy 50 złotych.

Tylko kupony postawione w dniach od 19 do 21 września są brane pod uwagę. Wszystkie zakłady muszą być rozliczone do 23 września, by można było otrzymać dzięki nim specjalny zwrot.

Premia przyznawana jest jednorazowo, nie można otrzymać jej w kilku częściach. Wszystkie dodatkowe pieniądze powinny znaleźć się na odpowiednich kontach w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu promocyjnego.

Kody promocyjne u bukmacherów to ważny temat. W tym przypadku chodzi o hasło bonusowe „BETONLINE„, które wpisać można jedynie przy rejestracji konta!

Bukmacher STS działa zgodnie z licencją Ministerstwa Finansów. Wszystkie oferowane w nim usługi są legalne – dotyczy to także pokera, bakarata oraz wojny, czyli kart na pieniądze!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0