Bonusy bez depozytu. Czy to się opłaca?

147

Jak sama nazwa na to wskazuje, bonusy bez depozytu otrzymuje się bez konieczności dokonywania wpłaty do bukmachera. Czy to rzeczywiście tak opłacalne, jak wydaje się na pierwszy rzut oka?

Bonusy bez depozytu. Czy to się opłaca?
Bonusy bez depozytu. Czy to się opłaca?

Każdy gracz bukmacherski doskonale zdaje sobie sprawę, czym są bonusy reload, a także bonusy powitalne. Nie ma co jednak ukrywać, że to właśnie premie bez depozytu są najchętniej odbierane. W końcu każdy z nas lubi dostawać coś za darmo, prawda?

W Polsce bonusy bez depozytu otrzymuje się zazwyczaj po prawidłowym zweryfikowaniu danych podanych przy rejestracji. Niestety, obecnie niewielu bukmacherów oferuje tego typu prezenty dla graczy. Najbardziej znany jest bonus w Totolotku oraz Totalbet. W tym pierwszym otrzymujemy 20 PLN, a drugim – 25!

Na pierwszy rzut oka premie bez depozytu to coś opłacalnego. Czy jednak aby na pewno tak jest? Oczywiście, musimy liczyć się z tym, że większość tego typu prezentów trzeba obrócić. Nie jest to jednak żadna nowość i nikogo nie powinno to przesadnie dziwić.

Kolejna istotna kwestia – warunki promocji. Zawsze musimy sprawdzać, co znajduje się w regulaminie. Niekiedy możemy wybrać pomiędzy jednym z dwóch bonusów, a w takich sytuacjach zazwyczaj bardziej opłacalne jest zdeponowanie jakichkolwiek pieniędzy niż czekanie na darmowy transfer.

Bez względu na wszystko, polowanie na bonusy bez depozytu powinno stać się dla was swego rodzaju nawykiem. Zawsze warto szukać tego typu promocji i sprawdzać, które z nich są korzystne, a które stworzono tylko po to, by ładnie prezentowały się w „opakowaniu”.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0