Bonusy bukmacherskie 2019

205

Promocje w firmach bukmacherskich to ekstra sposób na zdobycie kasy do typowania. Gdzie są najlepsze oferty promocyjne, z których warto obecnie skorzystać?  

promocje bukmacherskie 2019

Promocje bukmacherskie. Bonusy 2019

Bonusy bukmacherskie to super akcje przygotowane przez bukmacherów, oferujące zakłady sportowe online.

Użytkownicy niestety często nie wiedzą, gdzie szukać informacji odnośnie obecnych ofert promocyjnych od bukmacherów. Trzeba sobie uświadomić, że najlepszym bonusem jest ten, który możemy otrzymać podczas rejestracji u bukmachera.  

Bonusy powitalne u bukmacherów

Bonusy promocyjne bukmacherskie to darmowe prezenty dla graczy, którzy zdecydowali się dołączyć do danej firmy. Większość bukmacherów oferuje ekstra bonusy za dokonanie pierwszej wpłaty, inne za depozyty, a są również takie firmy, które dają kasę bez depozytu, całkowicie za free. Wystarczy zarejestrować u nich nowe konto.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kody promocyjne w zakładach bukmacherskich

Bukmacher STS daje użytkownikom obecnie 29 PLN jako bonus bez depozytu. Trzeba tylko podczas rejestracji wpisać kod promocyjny: „BETONLINE„. Dodatkowo, przy pierwszej wpłacie zgarniemy nawet 1000 PLN depozytu.

Inna oferta to propozycja bukmachera Fortuna, gdzie otrzymujemy, aż trzy premie za trzy wpłaty oraz dodatkowe 50 PLN gratisowe. Również należy pamiętać o wpisaniu kodu promocyjnego: „BETONLINE„.

Dlaczego w tych przypadkach musimy podawać kody promocyjne? Dzięki nim otrzymujemy te premie i to bez większego zaangażowania. Wpisujemy i już mamy. Należy jednak pamiętać, że takie kody da się odebrać tylko przy rejestracji nowego gracza. Potem już nie ma takiej możliwości.

Rankingi bukmacherów 2019

Jeśli dalej nie masz zielonego pojęcia, którą firmę wybrać na początek przygody to zawsze można wspomóc się internet i poczytać najnowszy ranking bukmacherów 2019. Bierze się w nim zawsze firmy polskie i legalne. W najnowszych typowach wygrywa firma bukmacherska STS, która przebija wszystkie pozostałe przedsiębiorstwa. Jeśli jeszcze nie masz z u nich konta to śmiało zarejestrujesz w kilka sekund. Tylko pamiętaj, żeby podać kod od naszej redakcji „BETONLINE” – wtedy zgarniesz dodatkowe 29 PLN za darmo.

Legalny bukmacher STS to świetny wybór, ponieważ w żaden sposób nie zamierzamy wspierać szarej strefy. Tam zakładamy konto i jesteśmy bezpieczni, że robimy wszystko zgodnie z prawem. 

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0