Bukmacher Betcris – wszystko, co musisz wiedzieć przed postawieniem kuponu!

34
Bukmacher Betcris – wszystko, co musisz wiedzieć przed postawieniem kuponu!

Przynajmniej podjąłeś już decyzję, że warto założyć konto w jednej z firm bukmacherskich? Relatywnie długo wahałeś się bowiem nad tym zagadnieniem? Nie wiesz jednak, co ostatecznie wybrać? Ostatnio pojawiło się bardzo wiele pochlebnych opinii na temat Betcris. Czym cechuje się ta firma bukmacherska? Co ona oferuje w postaci bonusu powitalnego? Zapoznaj się ze wszystkimi kluczowymi informacjami na ten temat.

Dlaczego wybrać właśnie Betcris?

Nieprzypadkowo ten bukmacher ma coraz więcej Klientów. A są oni zasadniczo bardzo zadowoleni z jakości oferowanych na co dzień usług. Warto podkreślić, że ta firma bukmacherska jest legalna. Można tam zatem swobodnie inwestować zarobione pieniądze. Jeśli będziesz zaś uzyskiwać dobre wyniki, to bez problemu zrealizujesz wypłatę itd. Cały czas nie wiesz, gdzie warto obstawiać online? W takim razie należy poznać jeszcze kilka istotnych informacji na temat tego podmiotu hazardowego. Firma bukmacherska Betcris działa nie tylko legalnie. Dodatkowo jest bardzo hojna. Już za moment przedstawimy Ci opis aktualnej promocji powitalnej, która jest oferowana dla nowych graczy. Ponadto możesz liczyć na atrakcyjne kursy. A tego tematu nie można bagatelizować. Wszak im wyższe kursy, tym lepiej dla każdego zainteresowanego gracza.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Nowa promocja powitalna – na co można liczyć w praktyce?

Od niedawna firma bukmacherska Betcris wprowadziła dla swoich Klientów nową promocję. Czy jest ona lepsza? Naszym zdaniem tak. Warto jednak samodzielnie wyrobić sobie zdanie w tym temacie. Co było dawniej oferowane? Chodzi o freebet do 200 PLN. Aby go zdobyć, należało założyć konto, a następnie wpisać łatwy do zapamiętania kod promocyjny w Betcris („BC200”). Potem trzeba było jeszcze zagrać zakład. Maksymalnie gracz mógł zainkasować 50% do 200 PLN. Co jest zaś oferowane w tym momencie? To cashback do 500 PLN. Pod tym kątem podmiot hazardowy Betcris oferuje zatem więcej pieniędzy dla nowych użytkowników. Poznaj inne zasady związane z tą promocją! Musisz tylko założyć konto na stronie głównej tego podmiotu hazardowego. Następnie należy wpłacić depozyt. Od niego zależy zaś to, ile potem otrzymasz bonusu. Warto zaznaczyć, że firma bukmacherska Betcris oferuje aż 500 PLN. Bonus będzie przyznany, jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany. Obrót nie jest skomplikowany. Należy postawić za trzykrotność otrzymanej sumy. Akceptowane są tylko kupony ako składające się co najmniej z trzech zdarzeń (minimalny kurs każdej sekcji to zaś 1,30).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jakie wydarzenia są do obstawiania w tym bukmacherze online?

Jesteś na poważnie zainteresowany tym bukmacherem? W takim razie oferta na tej płaszczyźnie także powinna Ci się spodobać. Możesz bowiem obstawiać rozmaite wydarzenia. Nie tylko przedmeczowe, ale także live. Co ważne, ten dział w firmie bukmacherskiej Betcris jest coraz bardziej rozbudowywany. Do dyspozycji typerów są rozmaite dyscypliny. Nie ma problemu, aby obstawiać zakłady krótkoterminowe oraz długoterminowe.

5 / 5. Ocen: 1