Co warto wiedzieć o zakładach sportowych?

53
Co warto wiedzieć o zakładach sportowych?

Chcesz zarabiać godne pieniądze w zakładach bukmacherskich? Masz jednak dylemat, czy to w ogóle jest… legalne? Jak sytuacja przedstawia się w praktyce? Czym kierować się wybierając podmioty bukmacherskie? Gdzie są obecnie oferowane najbardziej hojne promocje na start?

Czy zakłady bukmacherskie są u nas legalne?

Zdecydowanie tak. Są bowiem na rynku podmioty hazardowe działające w 100% zgodnie z przepisami. Trzeba zaznaczyć, że już kilka lat temu w życie weszła znowelizowana wersja Ustawy Hazardowej. Od tamtego momentu sporo się zmieniło. Teraz są jasne, klarowne warunki dotyczące tego, kto może oferować zakłady wzajemne na terenie naszego kraju. Należy m.in. posiadać odpowiednie zezwolenie wystawione przez przedstawicieli Ministerstwa Finansów. Generalnie zatem granie jest legalne, chociaż oczywiście trzeba wybrać stosowne firmy. Takie, które działają zgodnie z przepisami. Dzięki temu będziesz mógł nie tylko dokonać swobodnej, bezproblemowej rejestracji. Poza tym nie ma żadnego problemu, aby realizować wybrane przez Ciebie transakcje finansowe. Możesz zaś w tym celu korzystać np. ze swojego prywatnego konta bankowego. Jeśli coś wygrasz, to masz okazję swobodnie wypłacić pieniądze i dowolnie nimi zarządzać. A jak wybierzesz nielegalne podmioty hazardowe, to narobisz sobie sporo kłopotów. Warto się nad tym zatem dobrze zastanowić, by nie popełnić nieodpowiedniego ruchu, który potem będzie rzutował na całą przyszłość.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jakie firmy hazardowe wybierać?

Na pewno dobrym wyborem będzie Betfan. Wszak ta firma bukmacherska jest legalna i posiada stosowne zezwolenie, by oferować zakłady wzajemne na terenie naszego kraju. Poza tym możesz liczyć na hojne bonusy. M.in. jest oferowany wyjątkowo atrakcyjny cashback. Maksymalnie, w ramach tej promocji, możesz zaś zainkasować 600 PLN. Dodatkowo nie ma problemu, aby skorzystać z takich opcji, jak zakład bez ryzyka (70 PLN), czy bonus 100% do 1000 PLN. Warto także zdecydować się na Betclic. To kolejna niebudząca żadnych wątpliwości – w kontekście legalności – firma bukmacherska. Jeśli nie wiesz, jak dokonać rejestracji, to zawsze możesz zdecydować się na kontakt z Betclic. Ludzie z Obsługi Klienta pomogą Ci wykonać to zadanie. Po rejestracji możesz zaś zainkasować świetne bonusy. Jest to natomiast przede wszystkim cashback do 550 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Dlaczego warto mieć konto w Fortunie i STS?

Jakie inne podmioty hazardowe wybrać? Chodzi na pewno o Fortunę i STS. Te legalne buki oferują na start m.in. freebety bez depozytu. Ile dokładnie można uzyskać? Fortuna zapewnia 20 PLN, a STS pięć złotych więcej. Na szczęście to nie wszystko. Jeśli zdecydujesz się na zarejestrowanie w Fortunie, to możesz liczyć na wiele innych opcji. Chodzi np. o zakład bez ryzyka do 600 PLN. Z kolei STS to nowoczesna firma bukmacherska, która gwarantuje podwojenie depozytu. Jak postanowisz być użytkownikiem tego bukmachera, to masz okazję zgarnąć 100% aż do 1200 PLN. Na Twoim koncie w mig może zatem pojawić się sporo pieniędzy.

5 / 5. Ocen: 1