Czy bukmacher może zablokować konto?

70

Firmy bukmacherskie starają się robić wszystko, by gracze byli zadowoleni z ich usług. Czy jednak może zdarzyć się tak, że pewnego dnia wasze konto do obstawiania zostanie zablokowane?

Czy bukmacher może zablokować konto?

Blokady kont bukmacherskich zdarzają się niezwykle rzadko, ale trzeba mieć na uwadze, że każdy podmiot tego rodzaju daje sobie prawo do wykonywania podobnych kroków. Dlaczego tak się dzieje i co trzeba zrobić, by blokady uniknąć?

Przede wszystkim – zapoznajmy się z regulaminem danego bukmachera! Codzienność uczy nas, że zasady spisane w specjalnych dokumentach są zagmatwane, niezrozumiałe i nikomu niepotrzebne. Przy rejestracji w danej firmie bukmacherskiej warto jednak sprawdzić, w jakich sytuacjach może graczowi odmówić gry.

Bez względu na to czy odbieramy bonus reload, czy może dopiero zakładamy konto, musimy pamiętać, że na jedno gospodarstwo domowe może przypadać tylko jeden profil do gry! Niektórzy o tym zapominają i jest to chyba tak naprawdę najczęstsza przyczyna wyłączenia możliwości obstawiania.

Jak nie płacić podatku u bukmachera?

Jeżeli będziemy działać zgodnie z regulaminem, na pewno bukmacher nie będzie chciał blokować nam dostępu do profilu. W końcu żadnej ze stron nie zależy na konfliktach – my chcemy wygrywać, a bukmacher zarabiać.

Co jednak w sytuacji, gdy rzeczywiście otrzymamy jakieś ograniczenie na konto bukmacherskie? W takim przypadku najlepiej skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta i wyjaśnić całą sprawę. W większości przypadków udaje się rozwiązać problem w kilka chwil!

Chcesz obstawiać mecze legalnie? www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.