Czy bukmacher może zablokować konto?

812

Firmy bukmacherskie starają się robić wszystko, by gracze byli zadowoleni z ich usług. Czy jednak może zdarzyć się tak, że pewnego dnia wasze konto do obstawiania zostanie zablokowane?

Czy bukmacher może zablokować konto?

Zablokowane konto u bukmachera

Blokada konta u bukmachera to swego rodzaju temat tabu. Na wielu forach w ogóle się o tym nie pisze lub takie posty są usuwane przez moderatorów. Nam nie zależy na tym, by jedynie zachęcać do obstawiania, a przy tym omijać niewygodne sprawy!

Już na wstępie warto napisać o tym, że zablokowanie konta bukmacherskiego zdarza się niezwykle rzadko. Oczywiście, trzeba mieć na uwadze, że każdy podmiot tego rodzaju daje sobie prawo do wykonywania podobnych kroków. Dlaczego tak się dzieje i co trzeba zrobić, by blokady uniknąć?

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Przede wszystkim – zapoznajmy się z regulaminem danego bukmachera! Codzienność uczy nas, że zasady spisane w specjalnych dokumentach są zagmatwane, niezrozumiałe i nikomu niepotrzebne. Przy rejestracji w danej firmie bukmacherskiej warto jednak sprawdzić, w jakich sytuacjach może graczowi odmówić gry.

Bukmacher zablokował konto, co teraz?

Bez względu na to czy odbieramy bonus reload, czy może dopiero zakładamy konto, musimy pamiętać, że na jedno gospodarstwo domowe może przypadać tylko jeden profil do gry! Niektórzy o tym zapominają i jest to chyba tak naprawdę najczęstsza przyczyna wyłączenia możliwości obstawiania.

Starajmy się też nie rzucać na siebie podejrzeń poprzez granie na nietypowe stawki, które mogłyby wskazywać na korzystanie z różnego rodzaju narzędzi matematycznych czy algorytmów generowanych komputerowo.

Bukmacher blokada konta
Bukmacher blokada konta

Jeżeli będziemy działać zgodnie z regulaminem, na pewno bukmacher nie będzie chciał blokować nam dostępu do profilu. W końcu żadnej ze stron nie zależy na konfliktach – my chcemy wygrywać, a bukmacher zarabiać. Chodzi o to, by każda ze stron była usatysfakcjonowana.

Jak unikać blokady u bukmachera?

  • Starajmy się przynajmniej raz na jakiś czas zaliczyć jakąś wpadkę. Może być niewielka, ale chodzi o to, by ciągle nie wygrywać
  • Nie grajmy na nietypowe stawki, np. 42 złote zamiast 40 itp.
  • Nie zakładajmy kilku kont na różnych członków rodziny, by wyciągać bonus
  • Starajmy się nie łamach ważnych punktów regulaminu portalu bukmacherskiego

Co jednak w sytuacji, gdy rzeczywiście zostanie nałożona na nas blokada konta u bukmachera? W takim przypadku najlepiej skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta i wyjaśnić całą sprawę. W większości przypadków udaje się rozwiązać problem w kilka chwil i wszystko zostaje na starych zasadach.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0