Czy konto u bukmachera jest darmowe?

226

Ile kosztuje konto pozwalające na obstawianie meczów przez internet? Gdzie można je założyć? Z jakiego bonusu mogą skorzystać nowi gracze?

Obstawianie meczów przez internet to interesujące zajęcie, które nie tylko pozwala dowiedzieć się czegoś więcej o sporcie, ale także umożliwia zarobienie pieniędzy.

Obecnie tematyką bukmacherską interesuje się w naszym kraju coraz więcej osób, ale nie można jeszcze powiedzieć, by branża przeżywała prawdziwy boom.

Początkujący gracze zadają często pytanie, czy konto u bukmachera jest darmowe. Oczywiście, że tak! Na start można nawet zgarnąć dodatkowe bonusy na obstawianie. W niektórych przypadkach premie przyznawane są nawet bez konieczności wpłacania własnych pieniędzy.

Firmy bukmacherskie starają się jak tylko mogą, by przyciągnąć do siebie graczy. Bukmacher Etoto daje, na przykład, 200% bonusu na dzień dobry, natomiast Totolotek na start przygotował dla nowych graczy premię bez depozytu!

Nie jest możliwe, by bukmacher zażądał od gracza ponoszenia jakichkolwiek opłat za zarejestrowanie konta. Jeżeli natraficie kiedyś na stronę, która będzie wymagała od was tego typu czynności jak płatność SMS i tym podobne, śmiało możecie dojść do wniosku, że staliście się celem oszustów!

Pamiętajcie, by przy wyborze bukmachera kierować się nie tylko wysokością bonusów na start! A już z całą pewnością powinniście wybierać tylko legalne firmy bukmacherskie!


Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0