Czym jest pewniak u bukmachera?

78

Słowo „pewniak” pojawia się na stronach bukmacherskich niemal tak często, jak „bonus”. Co właściwie określamy tym terminem?

Czym jest pewniak u bukmachera?
Czym jest pewniak u bukmachera?

Kiedy szukamy dobrych typów na konkretny dzień, na pewno wielokrotnie natrafiliśmy już na pewniaka. Takim mianem określa się zakład, który niemal na pewno – według jego autora – powinien zakończyć się sukcesem.

Nieprawdą jest, że pewniak bukmacherski to typ o niskim kursie. Może zdarzyć się tak, że na stronie do obstawiania zostaną wystawione notowania niewspółmierne do aktualnej sytuacji w danej lidze czy drużynie.

Każdy doświadczony gracz wie, że dobry typ to przede wszystkim taki, gdzie po wysokim kursie możemy postawić na naprawdę prawdopodobny scenariusz. Przykładem może być chociażby spotkanie mistrza kraju z drużyną, która w ostatniej kolejce wziąć walczy o utrzymanie.

Bonusy za darmo u bukmachera

Jeżeli interesują was pewniaki na każdy dzień, powinniście znaleźć dla siebie dobre forum bukmacherskie. W tego typu portalach pojawia się wiele analiz i typów, jednak i w ich przypadku trzeba być dość ostrożnym. Pamiętajmy, że tylko samodzielna, sumienna gra pozwoli nam osiągnąć w przyszłości mniejszy bądź większy sukces typerski.

Oczywiście, do grania pewniaków wymagane jest konto u bukmachera internetowego. Najlepiej tam, gdzie kursy na mecze są dość wysokie w porównaniu z konkurencją. Jaki portal możemy polecić? Dobrą ofertę na ten moment znajdziecie na www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0