Czym są bonusy powitalne u bukmachera?

32

Czym są bonusy powitalne u bukmacherów? W jaki sposób można je odebrać i czy wiąże się to z jakimiś kosztami? Sprawdź już teraz odpowiedzi na te i inne pytania!

Czym są bonusy powitalne u bukmachera?
Czym są bonusy powitalne u bukmachera?

Bonusy powitalne to specjalne premie, które zakłady bukmacherskie przygotowują dla nowych graczy. Jest to swego rodzaju podziękowanie za to, iż wybraliśmy konkretną firmę i w niej planujemy obstawiać mecze.

Wszystkie bonusy są całkowicie darmowe. W danym momencie najwyższy z nich znaleźć można u bukamchera Etoto. Na wspomnianej stronie za trzy pierwsze wpłaty otrzymuje się nawet 2100 PLN na grę!

Graczy często interesują promocje bukmacherskie, które dostępne są nie tylko dla nowo zarejestrowanych. To bardzo mądre podejście, bo przecież konto u bukmachera zakładamy tylko raz, a co potem?

Czy warto odbierać bonusy powitalne oraz inne podobne premie na start? Oczywiście, że tak – biorąc pod uwagę, iż możemy otrzymać coś za darmo i to na dobry początek przygody bukmacherskiej, inne podejście w tym temacie wydaje się raczej nieuzasadnione.

Niestety, premie powitalne mają też swoje wady. Jedną z nich jest fakt, że rzadko które z nich to tak zwane bonusy bez depozytu. Oznacza to, iż najpierw trzeba wpłacić własne środki, by cokolwiek zgarnąć. Druga sprawa to obrót. Sprezentowanych nam pieniędzy nie możemy wypłacić na konto, dopóki nie zagramy za nie konkretną ilość razy. Początkującym graczom ten warunek może sprawić niemałe problemy.

——-

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0