Dlaczego mój bukmacher nie jest dostępny?

151

Posiadałeś konto u bukmachera zagranicznego? Istnieje spore prawdopodobieństwo, że nie jest on już dostępny w Polsce. Co można zrobić w takiej sytuacji i dlaczego w ogóle tak się dzieje?

Dlaczego mój bukmacher nie jest dostępny?
Dlaczego mój bukmacher nie jest dostępny?

Po wejściu w życie ustawy hazardowej 2017 bukmacherzy musieli zdecydować czy chcą nadal oferować usługi Polakom, czy może całkowicie zrezygnować z naszego rynku. To pierwsze rozwiązanie wiąże się ze zdobyciem licencji wydawanej przez Ministerstwo Finansów, którą obecnie posiada kilkanaście podmiotów.

Niestety, wiele znanych marek jak chociażby Bet365 nie działa już w Polsce i nie wiadomo, czy zmieni się to w najbliższym czasie. Jeżeli posiadaliście konto u zagranicznego bukmachera, prawdopodobnie nie jest on już legalny, a co za tym idzie – nie można u niego grać.

Firmy bukmacherskie nie rezygnowały z Polski z dnia na dzień. Było zatem sporo czasu na wypłacenie środków i poszukanie legalnej alternatywy. Co jednak zrobić, by przegapiło się ten okres „przeprowadzkowy”? Wyjść jest tak naprawdę kilka.

Najlepsze promocje bukmacherskie

W każdym momencie możecie wysłać e-maila do bukmachera z prośbą o wypłatę środków. Pamiętajcie jednak – róbcie to tylko w ostateczności, ponieważ pieniądze pochodzące z zagranicznych portali nie są ulubieńcami urzędów celnych i skarbowych.

Jeżeli nie macie na koncie u bukmachera nielegalnego zbyt wielu pieniędzy, raczej powinniście odpuścić sobie ich wypłatę. Rekomendujemy też poszukanie alternatywy wśród legalnych bukmacherów. Wybór wcale nie jest tak mały, jak jeszcze rok temu!

Legalne zakłady bukmacherskie online – www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0