E-sport na zakładach bukmacherskich

85

W zakładach bukmacherskich e-sport rozwinął swoje skrzydła. Jeszcze do niedawna ta dyscyplina sportowa byłaby abstrakcją dla zakładów bukmacherskich. Dzisiaj jest to jeden z najpopularniejszych sportów, a chcąc obstawić na nie swoje typy u bukmachera nie spotkamy się z żadnym problemem, aby to zrobić. Tak więc, dziś opowiemy wam trochę o tym sporcie.

E-sport na zakładach bukmacherskich

Jakie konkretnie gry są najpopularniejsze u bukmacherów

W obecnym momencie e-sport jest bardzo popularną dziedziną. Najpopularniejsze gry na ten moment z najmłodszego gatunku gier battle royale są Call of Duty Warzone i Apex legends. Natomiast z gatunku first-person shooter najbardziej rozpoznawalną i najpopularniejszą grą jest Counter Strike Global Offensive. Gdy zaczynamy grać na e-sportach u bukmacherów, rozejrzyj się za bonusami powitalnymi. Dzięki tym bonusom swoje pierwsze typy będziesz mógł obstawić praktycznie za darmo. Warto sprawdzić także oferty od bukmacherów, ponieważ nie każdy bukmacher oferuje wszystkie gry do obstawiania i tym samym może brakować tych które ty chcesz obstawiać. Także warto zwrócić na to uwagę. Jest także możliwość założenia sobie u bukmacherów konta testowego, aby sobie wypróbować danego buka. Jest to bardzo przydatna opcja.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Czy da się zarobić na e-sportach?

E-sport jest dziedziną która dynamicznie się rozwija i nieustannie prze do przodu. Także jest dziedziną dobrze opłacalną. Co ważniejsze jest kilka ścieżek kariery jaką można iść w tym kierunku. Na przykład można zostać trenerem e-sportowym. Jeśli interesujesz się tą dziedziną, masz na ten temat obszerną wiedzę i przechodzisz każdą nową produkcje do końca, to czemu nie! Tak samo z obstawianiem zakładów bukmacherskich na e-sport, jeśli masz potężną wiedzę to jak najbardziej możesz zacząć typować.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Obstawianie e-sportów

Zakłady na e-sport jest bardzo fajnym hobby i metodą na wolny czas. Obstawianie sportów wirtualnych u bukmachera nie różni się niczym od obstawiania zwykłych sportów. Wystarczy wybrać swój ulubiony e-sport, stawkę oraz rodzaj zakładu i to wszystko. Można swoje zakłady typować jako pojedyncze lub akumulowane. Ten pierwszy to najprostsza metoda obstawiania, czyli na jeden typ przypada jeden zakład, szansę na wygraną w tym zakładzie są duże bo nawet 50%, natomiast przy zakładzie akumulowanym można więcej wygrać, lecz szansę na wygraną są znikome, ponieważ w tym przypadku obstawiasz kilka typów na jednym zakładzie i każdy z tych typów musi być trafny. Zaczynając obstawiać e-sport dobrym pomysłem byłoby zapoznać się z zasadami panującymi na tego typu sportach, gdyż chyba nie chcemy tracić swoich pieniędzy na takie fajne hobby.

0 / 5. Ocen: 0