Etoto bonus powitalny. 100% do 1500 PLN dla nowych!

318

Każdy nowo zarejestrowany gracz może otrzymać w Etoto bonus powitalny i tym samym zgarnąć premię 100% do 1500 PLN na obstawianie. Jak skorzystać z tej oferty i co trzeba o niej wiedzieć?

Etoto bonus powitalny. 100% do 1500 PLN dla nowych!
Etoto bonus powitalny. 100% do 1500 PLN dla nowych!

Zakłady bukmacherskie Etoto. Jak założyć konto?

Firma bukmacherska Etoto jest prawdopodobnie jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek branżowych w naszym kraju. Jej pełną ofertę znajdziemy zarówno w internecie, jak i w punktach stacjonarnych, chociaż to zakłady online są w dzisiejszych czasach zdecydowanie popularniejsze.

Aby móc obstawiać mecze w Etoto, potrzebne jest konto. Tylko z profilem możliwe jest zawieranie zakładów na urządzeniu mobilnym czy komputerze. Rejestracja odbywa się poprzez stronę www.Etoto.pl, a wszelkie formalności załatwia się dosłownie w kilka chwil.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Co bardzo ważne – u bukmachera Etoto na dobry początek podaje się tylko bardzo podstawowe dane na swój temat. Dzięki temu można zostać graczem zarejestrowanym u tego bukmachera dosłownie w 30 sekund! To wszystko w stu procentach legalnie i bezpiecznie.

Konto można założyć zarówno w internecie, jak i na urządzeniu mobilnym. Do obstawiania służy też aplikacja mobilna, jaką można pobrać całkowicie za darmo na systemy iOS oraz Android.

Bonus powitalny w Etoto. Dla nowych ekstra 1500 PLN!

Firma bukmacherska Etoto, jak przystało na dobrą markę typerską, oferuje nowo zarejestrowanym premię na start, czyli tak zwany bonus powitalny. Każdy, kto założy konto na www.Etoto.pl może obecnie otrzymać doładowanie 100% wartości pierwszego przelewu i to aż do kwoty 1500 PLN!

Jak dostać bonus 1500 PLN w Etoto?
💰💰💰

  1. Rejestracja na www.Etoto.pl
  2. Dokonanie pierwszej wpłaty min. 1 PLN
  3. Odebranie premii 100% nawet do 1500 PLN!

Kwota bonusu zależy od tego, ile zdeponujemy po rejestracji. Im więcej przelejemy na konto typerskie, tym pokaźniejsze doładowanie możemy otrzymać. W tym przypadku liczy się tylko pierwsza wpłata, dlatego dobrze jest zadebiutować możliwie jak największym depozytem.

Czy dostępny jest w Etoto jeszcze inny bonus na start? Nie, nie znajdziemy tutaj zakładu bez ryzyka czy jakiejś premii bez wpłaty. Na ten moment nie jest również dostępny Etoto bonus bez depozytu, chociaż na wielu stronach można przeczytać coś innego (to są jednak informacje dawno nieaktualne!).

Etoto rejestracja konta
Etoto rejestracja konta

1000 PLN co miesiąc? Tak, w Etoto to możliwe!

Na szczęście, na jednym bonusie nie kończą się prezenty, jakie w ogóle można otrzymać w Etoto. Bukmacher ten proponuje nowym klientom cotygodniowe promocje w ramach akcji Etotomania, a tam do zdobycia są specjalne premie nawet co tydzień!

Każdy może w Etotomanii zdobywać środki na typowanie. Najważniejsze jest w tym to, że nawet przy zerowej aktywności możemy liczyć na premie specjalne, natomiast ci obstawiający najwięcej do odebrania mają co miesiąc do 1000 PLN złotych!

Oczywiście, Etoto to tylko jedna z propozycji bukmacherskich na polskim rynku. Jakie są obecnie najpopularniejsze wybory typerów? Można to sprawdzić tutaj:

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszy się premia na www.STS.pl, gdzie z kodem „BETONLINE” dostaje się 29 PLN bez konieczności przelewania nawet złotówki.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1