Etoto daje kasę za darmo bez twojego wkładu!

40

Czy wiesz, że ten bukmacher etoto zorganizował dla graczy świetną akcję promocyjną w miesiącu luty 2019. Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji przekonać się, na jakiej zasadzie to działa, to w tym tekście przybliżymy Ci ten temat. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie etoto i na starcie otrzymujesz bonus 20 zł bez depozytu, a do tego dodatkowo dwa gratis doładowania od wpłat, a także specjalny freebet. 

Zdobądź aż 1040 złotych od Etoto!

Tak to możliwe, ponieważ bukmacher daje spore bonusy w miesiącu luty, dzięki czemu każdy gracz ma szansę zarobić sporą kasę. Już na start otrzymujesz cztery premie bez konieczności bycia stałym użytkownikiem portalu.

To nic, że jesteś nieobeznany w tym temacie, wystarczy, że zarejestrujesz się na etoto i zgarniesz 20 zł, a także 200% bonusu za pierwszy depozyt, oraz 100% bonusu już za drugi depozyt! Żeby tego było mało Bukmacher daje extra 20 PLN w postaci freebetu, jeżeli w drugiej wpłacie zdeponujesz minimum 40 złotych. Zachęcamy do rejestracji, bo można zgranąć nawet 1040 złotych.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0