eWinner – bonusy i udogodnienia czekające na nowych graczy

237

Choć wybór bukmachera może kojarzyć się z czymś oczywistym i trywialnym, bukmacherzy zacięcie konkurują o gracza coraz to bardziej wyszukanymi benefitami. Jedną z firm, która ostatnio dołączyła do tej walki jest eWinner – spółka zależna od towarzystwa SKOK i jego zarządców. Marka na rynku obecna jest od roku 2018, jednak dopiero w ostatnim półroczu rozwinęła swoje skrzydła. Poznaj ofertę, dowiedz się na jakie bonusy możesz liczyć, jak wygląda obsługa klienta i udogodnienia na oficjalnej stronie Ewinner!

eWinner - bonusy i udogodnienia czekające na nowych graczy
eWinner – bonusy i udogodnienia czekające na nowych graczy

Strona główna Ewinner.pl

Zanim przejdziemy do opisu oferty bonusowej i funkcjonowania serwisu, zajmiemy się podstawową kwestią, jaką jest strona główna tego usługodawcy. Po wejściu pod oficjalną domenę www.Ewinner.pl, naszym oczom ukazuje się nawigacja i panel podzielony na trzy części:

  • lewą – wyszukiwarka zakładów, zakłady popularne; niżej oferta całościowa podzielona na najpopularniejsze dyscypliny,
  • środkową – slider promujący najnowsze oferty promocyjne; niżej rozpiska zakładów popularnych, na żywo i custom bet,
  • prawa – kupon, na którym znajdują się dodane wcześniej wydarzenia; niżej funkcja szybki kupon umożliwiająca wygenerowanie kuponu zakładu składającego się z wydarzeń o określonych przez nas kryteriach.

Możemy wywnioskować, że bukmacher stawia na wysoką dostępność chcąc dotrzeć do użytkownika o przeciętnych wymaganiach. Opcja szybki kupon jest potwierdzeniem tej teorii – sama koncepcja wygląda jakby wynikała z chęci zaspokojenia potrzeb najbardziej leniwych graczy liczących wyłącznie na swoje szczęście.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Warto zwrócić uwagę na samą nawigację widoczną w górnej części strony. Widoczne są tutaj linki do zakładek takich jak zakłady bukmacherskie, zakłady na żywo, wyszukiwarka kursów, custom bet, promocje, rozliczenia zakładów, cashout, statystyki i wyniki. Ich opisem zajęliśmy się jednak w późniejszych akapitach, dlatego zachęcamy do dalszej lektury.

Bonusy czekające na nowych graczy

Chwilę po wejściu na www.Ewnner.pl i niedługim pobycie mniej więcej wiemy czego możemy się spodziewać. Po rejestracji w serwisie czeka na nas pakiet bonusowy, który przydzielany jest stopniowo przy każdym depozycie. Na samym początku otrzymujemy zakład bez ryzyka do 150 PLN. Zasada działania tego bonusu jest stosunkowo prosta. Wystarczy postawić zakład za kwotę min. 20 i max. 170 PLN. Jeśli przegramy otrzymamy równowartość tych środków na saldo bonusowe. To czy będziemy mogli je później wykorzystać jest zależne od naszego szczęścia – musimy je bowiem obrócić 3-krotnie korzystając z kuponów o kursie min. 2.50.

Po pierwszej wpłacie możemy się domyślić, że eWinner ma dość przyzwoite warunki obrotu bonusu. Zarówno przy pierwszym depozycie, jak i przy kolejnych warunek wypłaty pozostaje ten sam – przyznany bonus musimy obrócić 3 razy korzystając z kursów min. 2.50. Przy drugim i trzecim depozycie warunkiem do przyznania bonusu (na konto bonusowe) jest jednokrotny obrót wpłaconych środków przy kursie 1.50.

Osoby oczekujące długotrwałej i lojalnej relacji z bukmacherem na ten moment mogą poczuć się nieco rozczarowane. Na szczęście dostępna jest rekompensata w postaci licznych udogodnień jak custom bet czy cashout. Ich szczegółowym opisem zajęliśmy się w następnym akapicie.

Ewinner rejestracja konta
Ewinner rejestracja konta

Custom bet, cashout i inne udogodnienia

Serwis www.Ewinner.pl pełen jest udogodnień pozwalających na przyjemniejszą i bardziej emocjonującą rozrywkę. Jedną z kluczowych funkcji jest custom bet – czyli zakłady wymyślone, a później nadesłane do administracji przez użytkowników. Jak z niej skorzystać? Wystarczy wejść do bukmachera i odpowiedni dział, wpisać swój adres e-mail, datę meczu, opisać rozgrywki/wydarzenia, mecz/zdarzenie i ostatecznie podać szczegóły dot. interesującej nas formy zakładu.

Po kliknięciu przycisku „Wyślij CUSTOM BET” nasz wniosek zostanie rozpatrzony w ciągu 12 godzin. Rozpatrzony pozytywnie poskutkuje dodaniem naszego zakładu do globalnej zakładki „CUSTOM BET” dostępnej z poziomu lewego panelu „popularne” na stronie głównej.

Osoby liczące na udogodnienia w postaci zmniejszonego ryzyka związanego z obstawianiem, powinny zainteresować się funkcją „cashout. Po obstawieniu kuponu pojedynczego na żywo lub akumulacyjnego na żywo/przedmeczowego możemy zadecydować o tym, w której chwili chcielibyśmy przerwać zakład i odebrać dotychczasową wygraną. Przykładowo:

  1. Zakładamy się o wygraną 3 drużyn na jednym kuponie.
  2. Wygrywają dwa pierwsze wydarzenia, jednak orientujemy się, że finalny wynik trzeciego uniemożliwiłby odebranie pełnej wygranej.
  3. W trakcie trwania trzeciego wydarzenia (lub przed jego rozpoczęciem) możemy je odrzucić.
  4. Po odrzuceniu na nasze konto główne zostanie przyznana dotychczas wygrana kwota.

To nie wszystkie udogodnienia. eWinner ułatwia nam wyszukiwanie zakładów o określonym kursie przez wbudowaną na stronie wyszukiwarkę kursów. Możemy ustalić tam datę i zakres kursów, które mają zostać wykazane w spisie.

Ciekawą opcją jest analityczny panel, do którego dostaniemy się klikając w „statystyki” oraz „wyniki”. Dowiemy się tutaj o statystykach drużyn, poznamy ich sytuację w ligach, sprawdzimy decyzje sędziów, wykorzystamy porównywarkę H2H i wyciągniemy wnioski. Co ważne – system ten częściowo ułatwia nam skuteczną predykcję przez wskazywanie procentowych statystyk bazujących na ostatnich wynikach w zestawieniach.

Custom Bet w Ewinner
Custom Bet w Ewinner

Pomoc techniczna, obsługa klienta i FAQ

Strona internetowa www.Ewinner.pl cechuje się łatwością komunikacji z obsługą techniczną i tamtejszym serwisem. Ze wsparciem technicznym oraz obsługą klienta skontaktujemy się poprzez jedno z trzech dostępnych mediów:

  • live chat – aby go włączyć wystarczy kliknąć białą chmurkę w prawym dolnym rogu ekranu,
  • kontakt – podstrona, na której znajdziemy adres siedziby, godziny funkcjonowania wsparcia i przez wygodny formularz prześlemy informacje,
  • e-mail – wysyłając wiadomość pod adres pomoc(małpa)ewinner.pl uzyskamy ten sam efekt co przez formularz kontaktowy; nie ma jednak ograniczeń i w ten sposób prześlemy załączniki przy bardziej złożonych zapytaniach.

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0