FAME MMA 3. Obstawiaj i zgarnij Bonus 50 PLN od firmy LV BET!

133

Weekend będzie ciekawy, ponieważ rozpoczyna się gala FAME MMA 3. Oficjalny bukmacher tego widowiska, firma LV BET przygotowała fajny bonus dla swoich użytkowników. Jest to aż 50 PLN!

FAME MMA 3 obstawianie walk

Pełną ofertę na weekendową galę można zobaczyć na stronie bukmachera LV BET. Wystarczy otworzyć oficjalną witrynę i szybko zerkną, jakie kursy są dostępne na poszczególne pojedynki.

Jeżeli masz już swoje osobiste typy FAME MMA 3, to musisz koniecznie poznać ofertę bonusową jaką przygotował bukmacher LV BET. Do zdobycia są większe wygrane i to aż do kwoty 50 PLN!

Bonus od firmy LV BET na FAME MMA 3 

Zasady są banalne – typujesz zakład za minimum 50 PLN o kursie 2.00, a w jeśli trafisz to dostajesz dodatkowe 50 procent od wygranej.  

Uwaga! Wyłącznie zakłady FAME MMA 3 będą brane pod uwagę w tej akcji. Pamiętaj też, że musisz sfinalizować kupon do 30.03.2019 do godziny 18.59.

Jeżeli uwielbiasz walki i chcesz typować galę FAME MMA 3, a jeszcze nie masz konta u bukmachera LV BET, to założysz je w kilka sekund. Rejestracja konta jest bardzo szybka, ponieważ zakładamy je bez podawania wszystkich danych.

Przypominamy także, że każdy nowy gracz może otrzymać od firmy LV BET nawet ekstra 1500 PLN na start. Dodatkowo nasza redakcja ma dla Ciebie specjalny kod promocyjny „BETONLINE” za pomocą którego na Twoje saldo zostanie dodane 20 PLN bez depozytu!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0