Forbet bonus powitalny – 2000 PLN na start dla każdego!

101

Każdy nowy gracz legalnego bukmachera Forbet może otrzymać nawet 2000 PLN jako bonus powitalny. Jak dokładnie to działa? Już teraz możesz poznać szczegóły na ten temat!

Forbet bonus powitalny - 2000 PLN na start dla każdego!
Forbet bonus powitalny – 2000 PLN na start dla każdego!

Forbet bonus na start

Opisywana przez nas oferta jest dostępna tylko w okresie wakacyjnym, czyli do 31 sierpnia 2019 roku. Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz otrzymać właśnie ten bonus powitalny na start!

Zakłady Bukmacherskie Forbet przyznają nowo zarejestrowanym graczom nawet 2000 PLN przy trzech pierwszych wpłatach. Oznacza to, że aż trzy przelewy dają zarobić dodatkowe środki na obstawianie!

forbet bonus powitalny. Kod promocyjny "BETONLINE"
forbet bonus powitalny. Kod promocyjny „BETONLINE”

Forbet bonus powitalny. 2000 PLN na dobry początek!

Jak dokładnie to wygląda? Przede wszystkim musisz pamiętać o wypełnieniu formularza rejestracyjnego i zaznaczeniu opcji bonusu. W odpowiedniej rubryce możesz też wykorzystać kod promocyjny „BETONLINE„.

Kolejny krok to już dokonywanie wpłat i odbieranie premii. Bukmacher obiecuje trzy bonusy za trzy pierwsze wpłaty. Do zdobycia jest łącznie nawet 2000 PLN!

Jak dokładnie wygląda „plan działania” bukmachera Forbet, jeśli chodzi o bonus na start? Oto dokładna rozpiska, która wszystko ci wyjaśni:

  • I wpłata to 100% do 100 PLN
  • II wpłata to 75% do 500 PLN
  • III wpłata to 50% do 500 PLN

Promocje bukmacherskie nie trwają wiecznie, dlatego pamiętaj, że warto korzystać z nich, póki są dostępne!

Śledź nasz portal na bieżąco, a nie przegapisz również innych bonusów, ofert specjalnych i tym podobnych. Wszystko zawsze zgodnie z prawem! 🙂


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0