Fortuna czy STS – gdzie niższa marża bukmacherska?

335

Fortuna i STS to dwaj najpopularniejsi bukmacherzy w Polsce. Który z nich może pochwalić się niższą marżą? Oto najnowsze dane na ten temat!

Fortuna czy STS - gdzie niższa marża bukmacherska?
Fortuna czy STS – gdzie niższa marża bukmacherska?

Marża bukmacherów 2019

Wiele stron do obstawiania meczów kusi potencjalnych nowych graczy interesującymi promocjami, bonusami bez depozytu i tym podobnymi. Tylko jednak doświadczeni typerzy zdają się obecnie pamietać, iż bardzo istotna jest przede wszystkim nakłada przez daną stronę marża.

Jeżeli termin marży bukmacherskiej nie jest wam obcy, prawdopodobnie sprawdzaliście już co nieco na jej temat na polskim podwórku. Niestety, prawda jest taka, że bardzo trudno znaleźć rzetelne i aktualne informacje. Szczególnie, że w dzisiejszych czasach łatwo manipulować wszelkiego rodzaju faktami.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli weźmiemy pod uwagę dwóch najchętniej wybieranych bukmacherów w Polsce, czyli Fortunę oraz STS, okazuje się, że różnica między nimi jest niespodziewanie ogromna w kwestii wartości marży.

STS czy Fortuna co lepsze?

STS nie wydaje się być dobrym wyborem dla miłośników grania na piłkę nożną, a już na pewno nie na najlepsze ligi europejskie jak Premier League, Serie A czy LaLiga.

Fortuna w zestawieniach dotyczących marży zawsze znajduje się w czołówkach i raczej w najbliższym czasie nie powinno to ulec przesadnym zmianom.

Marża u bukmacherów 2019
Marża u bukmacherów 2019

Interesuje cię to, jaki bukmacher ma niską marżę? Zawsze sprawdzaj w kilku źródłach i pamiętaj, by zwracać uwagę głównie na własne potrzeby i oczekiwania. W końcu to, co dla jednych jest najważniejsze, dla ciebie może być sprawą drugorzędną.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0