Fortuna Happy Hours na MŚ U-20!

27

Z okazji MŚ 2019 reprezentacji piłkarskich do lat 20 bukmacher Fortuna przygotował dla swoich graczy powiększone wygrane. Zobacz, w jaki sposób je zgarnąć!

Fortuna Happy Hours na MŚ U-20!
Fortuna Happy Hours na MŚ U-20!

Fortuna bonus wygranych

Masz już konto w Fortunie? Jeżeli tak, pierwszy krok za tobą! W przypadku chęci założenia konta, wystarczy wypełnić krótki formularz online, a w nim podać kilka podstawowych danych na swój temat.

Przypominamy, że obecnie aktywny jest Fortuna kod promocyjnyBETONLINE„. Wpisując go, otrzymujemy bonus powitalny w wysokości ponad 1000 PLN (kwota maksymalna)!

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

MŚ U-20 obstawianie online

Bukmacher Fortuna przygotował Happy Hours w godzinach od 17 do 18. Wystarczy w tym czasie postawić kupon pre-match z co najmniej trzema meczami, by powiększone wygrane automatycznie znalazły się na twoim koncie.

Pamiętaj, że minimalna stawka kwalifikacyjna to 20 PLN. W ciągu godziny możesz postawić więcej niż jeden kupon i za każdym razem zgarniesz bonus w przypadku poprawnie wytypowanych meczów.

Wirtualne Sporty nie są kwalifikowane, co oznacza, że grając w nie, nie otrzymasz premii obiecanej w promocji na MŚ U-20.

Dodatkowe wygrane dostępne są tylko w dni meczów reprezentacji Polski. Mowa tutaj o następujących terminach:

  • 23 maja
  • 26 maja
  • 29 maja

Chcesz być na bieżąco z promocjami? Zapisz się do naszych powiadomień, a nie przegapisz żadnego istotnego newsa o bonusach! Obiecujemy, że nie będziemy zasypywać cię niechcianymi wiadomościami!

fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0