Forum bukmacherskie. Warto korzystać czy nie?

668

Fora bukmacherskie nadal mają się całkiem nieźle. Czy warto z nich korzystać, będąc początkującym typerem albo takim, który szuka nowych doświadczeń i strategii? 

Forum bukmacherskie. Warto korzystać czy nie?
Forum bukmacherskie. Warto korzystać czy nie?

Forum bukmacherskie online

Forum bukmacherskie to miejsce, gdzie typerzy dzielą się swoimi „pewniakami” na dany dzień, dyskutują na temat taktyk, systemów oraz opisują swoje doświadczenia związane z konkretnymi stronami. W teorii takie miejsce wydaje się być dla gracza czymś niezbędnym. A jak to wygląda w praktyce?

Nie bez powodu Najlepsze forum bukmacherskie w Polsce może pochwalić się imponującą liczbą odwiedzin. Typerzy wiedzą, że w takim miejscu mogą wyłapać niezłą okazję do grania, a im więcej będą dawać od siebie, tym więcej zyskają od innych.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Chociaż obecnie fora nie są już tak popularne, jak miało to miejsce jeszcze parę lat temu, te o tematyce bukmacherskiej cały czas cieszą się ogromną popularnością. Warto przede wszystkim korzystać z takich, które są już sprawdzone i posiadają wielu aktywnych użytkowników.

A może grupy bukmacherskie na FB?

Nie ma co ukrywać, że w obecnych czasach rządzą przede wszystkim social media. Grupy dyskusyjne to jednak nie to samo, co forum i dlatego nie wydaje się, by Facebook czy inne portale miały kiedykolwiek „wygryźć” typowe strony o obstawianiu.

Najpopularniejsze media społecznościowe nie promują stron o tematyce bukmacherskiej, a także często nakładają na nie ograniczenia. Co by nie mówić, to kolejna rzecz, która przemawia za tradycyjnymi forami bukmacherskimi.

Dobrym wyborem jest również miejsce, gdzie prowadzone są liczne konkursy, ligi typerów i tym podobne. Suche dyskusje po pewnym czasie zaczynają się nudzić, a gdy mamy możliwość trochę się od nich oderwać – bardzo dobrze!

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacherskie typy dnia

Co jeszcze można spotkać na formach bukmacherskich? Na pewno wartościowe i skuteczne typy dnia na piłkę nożną, tenis, siatkówkę, a od niedawna także na e-sport. Na forum betonline.net.pl najlepsi w Polsce typerzy analizują i wymieniają się typami dnia. Tutaj skuteczność potrafi wynieść nawet 80% w skali miesiąca!

„Na forum bukmacherskim BetOnline korzystam z typów kilku osób, to Eksperci w swoich dyscyplinach, czasami zdarzają się, że ich typy mają ponad 90% skuteczności w ciagu miesiąca, to masakra.”

Fora bukmacherskie z dobrą renomą zazwyczaj oferują także specjalne kody promocyjne dla swoich czytelników. Warto z tego typu haseł korzystać, gdyż zazwyczaj pozwalają na zdobywanie atrakcyjniejszych bonusów.

Przykładem może być STS, gdzie kod promocyjny „BETONLINE” daje 29 PLN bez depozytu, a przy pierwszej wpłacie – nawet 1200 PLN ekstra na obstawianie!

forum bukmacherskie z typami
forum bukmacherskie z typami

Strona bukmacherska a płatne typy

Ostatnia kwestia – pieniądze. W Polsce pojawia się coraz więcej stron, które przy rejestracji proszą o podanie specjalnych kodów SMS i tym podobnych. Czy warto z takich portali korzystać?

Zawsze należy uważać, gdzie i komu w internecie przekazuje się nawet najmniejsze pieniądze! Pamiętajmy, że dobre i popularne fora bukmacherskie są darmowe, a specjalne rangi i tym podobne zdobywa się u nich za skuteczne typowanie!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0