Forum bukmacherskie. Warto korzystać czy nie?

105

Fora bukmacherskie nadal mają się całkiem nieźle. Czy warto z nich korzystać, będąc początkującym typerem albo takim, który szuka nowych doświadczeń i strategii? 

Forum bukmacherskie. Warto korzystać czy nie?
Forum bukmacherskie. Warto korzystać czy nie?

Forum bukmacherskie online

Forum bukmacherskie to miejsce, gdzie typerzy dzielą się swoimi „pewniakami” na dany dzień, dyskutują na temat taktyk, systemów oraz opisują swoje doświadczenia związane z konkretnymi stronami. W teorii takie miejsce wydaje się być dla gracza czymś niezbędnym. A jak to wygląda w praktyce?

Najlepsze forum bukmacherskie w Polsce!

Chociaż obecnie fora nie są już tak popularne, jak miało to miejsce jeszcze parę lat temu, te o tematyce bukmacherskiej cały czas cieszą się ogromną popularnością. Warto przede wszystkim korzystać z takich, które są już sprawdzone i posiadają wielu aktywnych użytkowników.

Dobrym wyborem jest również miejsce, gdzie prowadzone są liczne konkursy, ligi typerów i tym podobne. Suche dyskusje po pewnym czasie zaczynają się nudzić, a gdy mamy możliwość trochę się od nich oderwać – bardzo dobrze!

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacherskie typy dnia

Co jeszcze można spotkać na formach bukmacherskich? Na pewno wartościowe i skuteczne typy dnia na piłkę nożną, tenis, siatkówkę, a od niedawna także na e-sport. Na forum betonline.net.pl najlepsi w Polsce typerze analizują i wymieniają się typami dnia. Najlepsi z nich mają nawet 80% skuteczności.

„Na forum bukmacherskim BetOnline korzystam z typów kilku osób, to Eksperci w swoich dyscyplinach, czasami zdarzają się, że ich typy mają ponad 90% skuteczności w ciagu miesiąca, to masakra.”

Fora bukmacherskie z dobrą renomą zazwyczaj oferują także specjalne kody promocyjne dla swoich czytelników. Warto z tego typu haseł korzystać, gdyż zazwyczaj pozwalają na zdobywanie atrakcyjniejszych bonusów.

Ostatnia kwestia – pieniądze. W Polsce pojawia się coraz więcej stron, które przy rejestracji proszą o podanie specjalnych kodów SMS i tym podobnych. Zawsze należy uważać na tego typu portale! Pamiętajmy, że dobre i popularne fora bukmacherskie są darmowe, a specjalne rangi i tym podobne zdobywa się u nich za skuteczne typowanie!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.