Gdzie w Polsce oglądać mecze ligi francuskiej?

296

Ligue 1 nie jest w Polsce tak popularna jak chociażby Premier League, ale sporo osób szuka informacji, gdzie oglądać jej mecze online. Sprawdzamy, jakie opcje posiadają kibice z naszego kraju!

Gdzie w Polsce oglądać mecze ligi francuskiej?
Gdzie w Polsce oglądać mecze ligi francuskiej?

Mecze ligi francuskiej w polskiej telewizji

Spotkania rozgrywane w ramach ligi francuskiej potrafią niekiedy dostarczyć naprawdę ogromnych emocji. Nie zapominajmy, że mówimy o rozgrywkach, w których występuje i występowało wiele piłkarskich sław, między innymi, Di Maria, Neymar, Mbappe i nie tylko.

Niestety, polscy kibice nie mają ułatwionego życia jeśli chodzi o oglądanie spotkań Ligue 1 w sposób tradycyjny, czyli w telewizji. Na próżno w ramówkach polskich stacji znaleźć spotkania z udziałem Lyonu, PSG czy Monaco, a do tego są małe szanse, by mogło się to wkrótce zmienić.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Na ten moment nie ma TV, która pozwalałaby na oglądanie transmisji z Ligue 1 z polskim komentarzem. Przez pewien czas była taka możliwość, jednak widocznie oglądalność nie miała nic wspólnego z zadowalającym poziomem.

Ligue 1 w internecie. Czy można oglądać ligę francuską online?

Nowoczesny kibic piłki nożnej celuje nie tylko w transmisje telewizyjne, ale przede wszystkim w streamy online. Gdzie znajdziemy Ligue 1 w internecie? To może okazać się dla niektórych dziwne, ale spotkania z tych rozgrywek pokazują… legalni bukmacherzy.

Tak, strony pozwalające na obstawianie meczów umożliwiają też na korzystanie z transmisji z wydarzeń sportowych. Streamy udostępniane są za darmo wraz z zakładami na żywo. W ten sposób można stawiać kupony live, a jednocześnie zerkać na to, co aktualnie dzieje się na placu gry.

Ligue 1 znajdziemy głównie na stronach www.eFortuna.pl oraz www.STS.pl. To na ten moment dwa najpopularniejsze wybory polskich graczy.

meczyki ligue 1
meczyki ligue 1

Jak oglądać mecze za darmo w Fortunie i STS TV?

Fortuna TV oraz STS TV to tylko nazwy konkretnych usług. Nie mają nic wspólnego z telewizją z prawdziwego zdarzenia. Jeżeli chcemy jakiś mecz obejrzeć za ich pośrednictwem, w pierwszej kolejności musimy pomyśleć o założeniu konta typerskiego.

Na stronie www.STS.pl kod promocyjnyBETONLINE” dla nowych graczy pozwala na zdobycie 29 PLN bez wpłaty, a oprócz tego umożliwia zgarnięcie do 1200 PLN przy depozycie numer jeden. Kolejnym dodatkiem jest 20 PLN w STS Betgames!

Jak oglądać mecze za darmo w STS? Zobacz wideo:

Spotkania ligi francuskiej w Fortunie też mogą oglądać tylko zarejestrowani typerzy. Konto zakłada się bez konieczności natychmiastowego przysyłania skanu dokumentu tożsamości (dowód osobisty), a kod promocyjny „BETONLINE” do wpisania jest tylko na początku.

W Fortunie można dostać 20 PLN jako premia bez wpłaty, do 2000 PLN przy depozycie oraz 200 PLN w postaci zakładu bez ryzyka.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0