Jak legalnie obstawiać bez podatku?

140

Niepłacenie podatku kojarzy nam się z łamaniem prawa. Nie jest tak jednak we wszystkich przypadkach w firmach bukmacherskich. Sprawdźcie dokładnie na czym polega, legalnie obstawianie meczów bez podatku!

Jak legalnie obstawiać bez podatku?
Jak legalnie obstawiać bez podatku?

Bukmacher bez podatku

Jeżeli interesuje was gra bez podatku, szczególnie regularna i z wysokimi kursami, powinniście bardzo poważnie rozważyć założenie konta w firmie Totolotek. To właśnie ona niemal codziennie umożliwia graczom obstawianie bez podatku i to bez żadnych dodatkowych opłat!

Jak obstawiać bez podatku?

Obstawianie meczów bez opłat na rzecz państwa nie oznacza łamania prawa. Warunek jest taki, że trzeba to robić w firmach bukmacherskich posiadających niezbędne koncesje wystawiane przez nasze rodzime Ministerstwo Finansów.

Dlaczego tak jest? Sprawa jest prosta – gracz, de facto, płaci podatek, jednak bukmacher podwyższa jego wygraną o 12 procent, czyli dokładnie tyle, ile wynosi stawka podatkowa za zagraną stawkę. Totolotek potrafi także dołożyć do bonusu 2%, by gracz łącznie mógł zarobić o 14% więcej, niż u konkurencji!

Totolotek bez podatku

Do obstawiania bez podatku nie potrzebujesz niczego takiego, jak kody promocyjne. Wystarczy, że zagrasz kupon w tradycyjny sposób w momencie trwania odpowiedniej oferty. Pamiętaj, że zawsze trzeba sprawdzić aktualne warunki dostępne w regulaminie akcji organizowanej przez bukmachera. Tylko w ten sposób mamy pewność, że wszystko wykonaliśmy tak, jak powinniśmy!

———

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0