Jak nie płacić podatku u bukmachera?

426

Grając u legalnego bukmachera, musimy liczyć się z tym, że od nieco większych wygranych przyjdzie nam zapłacić 10% podatku. Można jednak sobie z tym problemem poradzić w dość łatwy sposób. 

Jak nie płacić podatku u bukmachera?
Jak nie płacić podatku u bukmachera?

Jaki podatek płaci się w zakładach bukmacherskich?

Każda osoba grająca u legalnego bukmachera płaci podatek od wniesionej stawki, który na ten moment wynosi 12 procent. Jest wiele promocji, dzięki którym ta opłata jest niezauważalna. Oferty tego typu znaleźć można, między innymi, na stronie bukmachera Totolotek.

Od pewnego czasu na polskim rynku działa także marka Betfan, gdzie obstawianie meczów bez podatku jest codziennością. I co bardzo ważne, gracze mogą nie tylko nie zapłacić 12%, ale nawet zyskać 20% więcej do wygranych!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Betfan to nie tylko granie u bukmachera bez podatku, ale także największy bonus powitalny na rynku, który może wynieść nawet 3050 PLN z kodem promocyjnym „BETONLINE„!

Podatek od wygranych u bukmachera

Niestety, 12 procent od zainwestowanych środków to jeszcze nie wszystko, czego chce państwo od typerów. Jeżeli wasza wygrana wyniesie co najmniej 2280 PLN, będziecie zmuszeni zapłacić dodatkowe 10 procent, czyli najmniej będzie to dokładnie 228 PLN.

obstawianie u bukmachera bez podatku
obstawianie u bukmachera bez podatku

Wielu graczy nie do końca zdaje sobie sprawę, iż takie przepisy obowiązują w Polsce. Niestety, to wiąże się z wieloma nieporozumieniami, a tym samym – negatywnymi opiniami na temat niektórych bukmacherów.

Jak nie płacić podatku bukmacherskiego?

Unikanie płacenia podatku bukmacherskiego jest nielegalne, ale nie zawsze. Istnieje prosty trick, dzięki któremu nie musimy odejmować sobie pieniędzy z wyższych wygranych. I jest to sposób jak najbardziej dopuszczalny przez prawo!

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Ustawa hazardowa a unikanie podatku

Przeglądając dowolne forum internetowe, zauważycie, że najpopularniejszy sposób na uniknięcie podatku od wygranych jest podzielenie stawki na kilka mniejszych części.

Innymi słowy, zamiast grać za 1000 PLN i wygrać w jednym kuponie 10.000 PLN minus podatek, możemy zagrać dziesięć kuponów po 100 PLN i w każdym wygrać po 1000 PLN bez podatku!

Nie trzeba być szczególnie uzdolnionym matematycznie, by to zrozumieć i wykorzystać na swoją korzyść. A teraz to, co bardzo ważne – taki sposób jest jak najbardziej legalny! 🙂

Uwaga! Pamiętajcie, że podane wyżej przykłady odnoszą się tylko do gry u legalnych bukmacherów. Korzystanie z usług stron bez polskiej licencji jest niedozwolone i naraża nas na przykre konsekwencje prawne!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0