Jak obstawiać w internecie walki FAME MMA 5?

35

Co jest potrzebne do tego, by obstawiać w internecie walki FAME MMA 5? Czy każdy może postawić na swojego faworyta i dzięki niemu zarobić nieco pieniędzy?

Jak obstawiać w internecie walki FAME MMA 5?
Jak obstawiać w internecie walki FAME MMA 5?

FAME MMA 5 typy bukmacherskie

Dostępne na FAME MMA 5 ppv już wykupione, konferencje i zapowiedzi zawodników obejrzane? Jeżeli tak, to prawdopodobnie większość z was zastanawia się teraz, gdzie obstawiać walki FAME MMA 5!

Aktualnie wszystkie kursy na FAME MMA 5 oraz typy dostępne są w portalu bukmachera, który jest oficjalnym sponsorem imprezy. Mowa tutaj o stronie LvBET.pl – znajdziecie na niej wszystkie notowania zawodników.

Bukmacher Fortuna bonus. Kod promocyjny 2019
Bukmacher Fortuna bonus. Kod promocyjny 2019

Jeżeli chcemy obstawiać walki, wystarczy, że będziemy posiadać darmowe konto typerskie. Można je przez internet założyć w niecałe 60 sekund, a z kodem promocyjnym „BETONLINE” na start do zgarnięcia jest 20 PLN bez depozytu jako EKSTRA premia!

Bonus na FAME MMA 5. Kasa za darmo dla wszystkich – LV BET kod promocyjny „BETONLINE”!

Freak fighty rządzą się swoimi prawami, dlatego też trudno przewidzieć ich wyniki. Ma to dobre strony, bo dzięki temu da się u bukmacherów więcej zarobić!

Zakłady FAME MMA 5 na pewno będą jeszcze długo cieszyły się zainteresowaniem typerów. Nie ma się co dziwić, bo event jest hucznie zapowiadany przez organizatorów i media.

walki FAME MMA 5
walki FAME MMA 5

W Ergo Arenie 26 października czekają kibiców następujące pojedynki:

  • Bonus BGC vs. Marcin Najman
  • Marcin Malczyński vs. Marek „Adbuster” Hoffman (o pas wagi średniej)
  • Marek „Lord Kruszwil” Kruszel vs. Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski (super freak fight)
  • Szymon „Isamu” Kasprzyk vs. Marcin „Rafonix” Krasucki
  • Dawid Malczyński vs. Tomasz Olejnik (o pas wagi półśredniej)
  • Ewelina „Ewelona” Kubiak vs. Monika „Esmeralda” Godlewska
  • Kamil „Kasti” Stępiński vs. Krystian „Krycha” Wilczak
  • Kamil „Hassi” Hassan vs. Oleh Riaszeńczew

Bilety na to wydarzenie są jeszcze dostępne, ale nie ma ich już zbyt wiele. Na szczęście, cały czas można wykupować dostęp do relacji online na oficjalnej stronie gali.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0