Jak odbierać bonusy relaod u bukmacherów?

76

Firma bukmacherska zaoferowała ci bonus reload? Jeżeli jeszcze nigdy nie korzystałeś z premii tego rodzaju, na pewno pomoże ci nasz poradnik!

Bonusy powitalne zna każdy z nas, bowiem na ich temat słyszy się na każdym kroku. I chociaż wydaje się to nieco dziwne, premie reload już tak popularne w serwisach bukmacherskich nie są, mimo iż można je znaleźć na wielu stronach internetowych i to dość często.

Bonusy reload to nic innego jak doładowania od dokonanej, kolejnej wpłaty na konto bukmacherskie. Jeżeli więc promocja z taką premią jest akurat dostępna, otrzymujemy określony procent wpłaconych środków na profil.

Przykład: W Etoto można odebrać 50% do 700 PLN. Jeżeli więc w okresie trwania promocji wpłacimy 50 PLN, otrzymamy 25 PLN w formie bonusu!

bonus reload Zakłady Bukmacherskie

Mimo że każda promocja rządzi się swoimi prawami, śmiało można powiedzieć, że w przypadku bonusów reload wszystko prawie zawsze wygląda tak samo. Bukmacherzy określają więc tylko ile możemy maksymalnie zyskać, jaka kwota minimalna kwalifikuje się do otrzymania doładowania i tak dalej, i tak dalej.

Niektórzy mylą pojęcie premii reload i uważają je za bonusy bez depozytu. To ogromny błąd, gdyż oba te prezenty od bukmacherów naprawdę mają ze sobą niewiele wspólnego!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0