Jaka jest najlepsza metoda płatności u bukmachera?

77

Na liście dostępnych metod płatności u bukmacherów zazwyczaj mamy naprawdę ogromny wybór. Z których form korzysta się jednak najlepiej, a jakich powinno się unikać?

Jaka jest najlepsza metoda płatności u bukmachera?
Jaka jest najlepsza metoda płatności u bukmachera?

Bukmacherzy zdają sobie z sprawę z tego, że każdy z nas lubi mieć wybór w kwestii dokonywania płatności. Nic więc dziwnego, iż obecnie przelewy ekspresowe to standard, do którego zaczyna dołączać coraz to więcej produktów.

Każdy z nas posiada indywidualne potrzeby, dlatego trudno napisać, jaka metoda płatności jest u bukmachera najlepsza. Wydaje się, że najwygodniej jest płacić za pomocą Paysafecard, konta bankowego czy portfeli elektronicznych Skrill.

Niestety, przepisy zabraniają nam, by pieniądze były wypłacane w inne miejsce, niż konto w polskim banku. To spore utrudnienie, z którym do dzisiaj nie może pogodzić się wielu graczy.

Pamiętajcie, że jeżeli zależy wam na szybkich wypłatach wygranych, powinniście zdecydować się na firmę, która oferuje taką funkcję. Na ten moment najlepiej pod tym względem funkcjonuje bukmacher LvBET, gdzie średnio pieniądze na konto wpłacane są w ciągu 10 minut!

Warto posiadać konto bankowe, które będzie służyło nam tylko i wyłącznie do zakładów bukmacherskich. W ten sposób łatwiej jest zarządzać budżetem i nie wydać więcej, niż się planowało.

Jeżeli zależy wam na anonimowości, na pewno dobrą opcją jest Paysafecard. Z kolei tradycyjne karty płatnicze to wyjątkowo wygodny i prosty w obsłudze sposób.

Jeżeli chcecie pozyskać więcej rad, być może powinniście przejrzeć jakieś dobre forum bukmacherskie? 😉


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0