Jakie błędy zwykle popełniają początkujący gracze zakładów bukmacherskich?

39

To zrozumiałe, że każdy się kiedyś myli, ale w przypadku zakładów bukmacherskich zwykle kosztuje to pieniądze. Dlatego też dziś przedstawimy ci błędy, które popełniają początkujący gracze zakładów bukmacherskich – i to, jak ich unikać!

Jakie błędy zwykle popełniają początkujący gracze zakładów bukmacherskich?

Nie ma żadnej uniwersalnej metody na wygrywanie u bukmacherów

Początkujący gracze często szukają uniwersalnych sposobów na to, aby wygrać. Najczęściej jednak wszystkie takie porady można sprowadzić do wspólnego mianownika – obiecują bowiem bardzo wysokie wygrane przy minimalnym ryzyku. Niestety, nie istnieje żadna uniwersalna metoda na to, aby wygrywać z bukmacherem, a osoby będące w posiadaniu takiego sposobu dużo lepiej wyszłyby na graniu tym sposobem i zarabianiu na zakładach niż na pisaniu porad na ten temat.

Istnieje wiele powszechnie znanych i skutecznych systemów bukmacherskich, ale każdy z nich wymaga poświęcenia pewnego kapitału i stawiania zakładów ściśle według pewnych reguł. W długim terminie granie w ten sposób może przynieść zysk, ale nikt tego nie gwarantuje, ponieważ zwykle legalni bukmacherzy również mają ludzi, których zadaniem jest znajdywanie takich sposobów, oraz wymyślanie metod na to, aby takie systemy zablokować.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Korzystanie z przypadkowych typów w Internecie

Naturalnie na internecie istnieje wiele witryn, które oferują typy bukmacherskie – niektóre z nich są bezpłatne, a niektóre płatne. Płatne witryny starają się przyciągać naiwnych graczy zdjęciami kuponów z wysokimi wygranymi, ale po zakupie takiego ,,typu”, naiwny gracz bardzo często przegrywa. Warto chwilę się nad tym zastanowić, ponieważ jeśli ktoś naprawdę jest taki wspaniały w obstawianiu zakładów bukmacherskich, to czemu nagle traci on swój czas, aby oferować za ułamek ceny swoje typy, zamiast postawić zakład samemu i wygrać o wiele więcej?

Uważamy, że warto się kilka razy nad tym zastanowić. Naturalnie z początku warto jest korzystać z analiz bukmacherskich innych graczy, ponieważ w końcu nie wiemy najczęściej sami, jak w ogóle one powinny wyglądać. Bardzo łatwo możesz znaleźć odpowiednie analizy na forach bukmacherskich – tam zwykle też będziesz w stanie zadać nurtujące cię pytania, a bardziej doświadczeni koledzy od ciebie na pewno ci na nie odpowiedzą.

Nagminne obstawianie surebetów

Oczywiście, surebety mogą zagwarantować pewien zysk, ale zwykle jest to tylko około 2% wartości zakładu czyli stosunkowo niewiele. Ponadto niska stopa zwrotu oznacza, że musimy zainwestować dużo pieniędzy. Surebety to nie tylko zysk, ale także pewne ryzyko, dlatego nie powinieneś ich obstawiać za często. Zdecydowanie lepiej jest skupić się na obstawianiu zakładów pojedynczych. W ten sposób zwiększasz swoje szanse na to, aby wygrywać z bukmacherem.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy są jakieś sposoby na unikanie błędów?

Jedynym sposobem na to, aby unikać błędów podczas obstawiania zakładów u bukmachera, jest praktyka – czyli obstawianie i wyciąganie wniosków. W ten sposób z czasem będziesz ich popełniał coraz mniej – na dodatek coraz częściej będziesz mógł ogrywać bukmachera z jego pieniędzy!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0