Kod promocyjny. Jak go wpisać, by zarobić, a nie stracić?

108

W jaki sposób podaje się kod promocyjny u bukmachera? Dobrze znać fakty na ten temat, bo dzięki temu można więcej zarobić zamiast stracić!

Kod promocyjny. Jak go wpisać, by zarobić, a nie stracić?
Kod promocyjny. Jak go wpisać, by zarobić, a nie stracić?

Kod promocyjny na bonus

Dlaczego kod promocyjny u bukmachera jest tak bardzo poszukiwany przez typerów? Odpowiedź jest prosta – dzięki niemu można zgarnąć specjalne bonusy, a to wszystko bez specjalnego wysiłku.

Kod to nic innego jak specjalne hasło bonusowe, które należy wpisać przy rejestracji konta. W ten sposób otrzymuje się premię, jaka nie jest dostępna w standardowej ofercie bukmachera.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Tutaj nie ma nic skomplikowanego. Odpowiednia rubryka w formularzu rejestracyjnym jest czytelnie opisana – graczowi pozostaje tylko wpisać odpowiednie słowo, jakie uda mu się znaleźć.

Bonus powitalny u bukmachera. Jaki kod trzeba wpisać?

Trzeba mieć na uwadze, że po założeniu konta większość kodów traci ważność, a więc najlepiej wpisać je przy dokonywaniu rejestracji profilu typerskiego.

A jak brzmi kod promocyjny? Tutaj wszystko zależy od bukmachera i tego, co dokładnie ktoś che odebrać. W STS kod promocyjny to „BETONLINE„, a można dzięki niemu zdobyć dodatkowe 29 PLN bez depozytu.

W Betclic kod bonusowy to z kolei „KOD500„. Dla nowych graczy u tego buka przygotowano cashback, czyli zwrot za przegraną w pierwszym postawionym kuponie. Do zdobycia jest nawet 500 złotych!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0