Kolejny bukmacher BestBet z licencją

58

Świeża informacja od Ministerstwa Finansów to przyznanie kolejnej licencji na organizację zakładów bukmacherskich na terenie Polski. Szansę na podbój naszego kraju otrzymało przedsiębiorstwo pod nazwą BestBet!

Legalny bukmacher w Polsce BestBet

Nowy bukmacher z licencja BestBet stał się jedenastą firmą w Polsce, która będzie mogła legalnie prowadzić naziemne punkty bukmacherskie. Na razie jednak nie mamy potwierdzonych informacji, czy bukmacher ruszy również w internecie, ale możemy się domyślać, że stanie się tak już za kilka miesięcy. 

Siedziba firmy bukmacherskiej BestBet to ulica Solec 18/U52 w Warszawie. Prezesem jest dość popularny w stolicy przedsiębiorca, który posiada już udziały w jednej z firm, zajmujących się usługami.

BestBet w sieci?

Prawie wszystkie firmy bukmacherskie organizują zakłady bukmacherskie również w internecie. Czy tak też stanie się z nowym legalnym bukmacherem BestBet? 

Na stan dzisiejszy pod adresem www.BestBet.pl nie mamy żadnych informacji odnośnie zakładów bukmacherskich, ale przypuszczamy, że pod tym właśnie adresem będzie funkcjonować firma z Warszawy.

Pamiętaj, że już teraz możesz grać za darmo u  bukmachera FORTUNA, który ma dla nowych graczy świetne promocje na start. Wystarczy wejść na oficjalną stronę i założyć bezpłatne konto w kilka sekund.  

Na koniec pragniemy poinformować, że na tym blogu będziemy stale informować Was o najnowszych wieściach odnośnie bukmachera BestBet. Jeśli tylko zdobędziemy potwierdzone informację o promocjach lub ofertach to od razu o tym napiszemy.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0