Kolejny legalny bukmacher. BetClic powraca!

249

Doczekaliśmy się w Polsce dziesiątego legalnego bukmachera. Ministerstwo Finansów właśnie ogłosiło, że we wrześniu licencję uzyskała spółka odpowiedzialna za markę BetClic!

Kolejny legalny bukmacher. BetClic powraca!
Kolejny legalny bukmacher. BetClic powraca!

Betclic.pl w Polsce

Bukmacherzy bez licencji w Polsce  nie mogą oferować swoich usług zgodnie z prawem. Niektórzy zamykają się na nasz rynek, a inni – wręcz przeciwnie – robią wszystko, by do niego powrócić.

Jak czytamy na oficjalnej stronie Ministerstwa Finansów, pod koniec września licencję bukmacherską na prowadzenie działalności w Polsce uzyskała spółka BEM Operations Limited.

Marka z siedzibą na Malcie nie powie wiele osobie, która nie bardzo orientuje się w branży bukmacherskiej. Właśnie dlatego warto odnotować fakt, że BEM jest odpowiedzialne za działalność BetClic, czyli jednego z największych i najlepszych bukmacherów na świecie.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Betclic legalny bukmacher online

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że już wkrótce BetClic pojawi się w Polsce. Nie wiadomo na ten moment, jakie będzie oferował bonusy i czy pozwoli korzystać z kont, jakie polscy gracze zakładali przed laty.

Na konkretne wiadomości dotyczącego nowego legalnego bukmachera musimy jeszcze poczekać. Na pewno damy wam znać, kiedy tylko pojawiają się kody promocyjne  albo inne interesujące fakty związane z premierą BetClic w Polsce!

Na pewno jesteście ciekawi, kiedy dokładnie pojawią w naszym kraju następni legalni bukmacherzy. W tym roku być może będzie ich jeszcze kilku!

————

BEM Operations Limited (Betclic) z siedzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Sokolnicza 5 lok. 19, 53-676 Wrocław (KRS:0000573383) – zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0