Kto ma największe szanse na Oscary 2020

145

Bukmacherzy jak co roku typują swoich faworytów na Oscary. Kto według legalnych firm bukmacherskich ma największe szanse na zdobycie statuetki i gdzie można typować laureatów tej ważnej na całym świecie imprezy?

Kto ma największe szanse na Oscary 2020
Kto ma największe szanse na Oscary 2020

Kto zgarnie Oscary 2020?

Oscarowa gala wręczenia nagród będzie miała miejsce w pierwszej połowie lutego 2020 roku. Impreza będzie leciała online na całym świecie, a na temat finalistów będziemy pewnie słyszeć przez długi czas. 

Jak co roku, również i na tegoroczne Oscary 2020 firmy bukmacherskie przygotowały kursy, z których łatwo wywnioskować największych faworytów oraz te filmy, które według nich nie mają szansa na sukces.

Wśród wyróżnionych filmów jest„Parasite”, „Joker”, produkcja „1917” oraz „Dawno temu… w Hollwood”. Mamy też polski akcent w postaci „Bożego Ciała” w reżyserii Jana Komasy.

Typy bukmacherskie na Oscary

Jeśli masz prywatne typy na Oscary 2020 i chcesz spróbować swoich sił, to możesz skorzystać z ulubionego bukmachera i sprawdzić aktualne typy już teraz. Największą ofertę prawdopodobnie mają firmy Fortuna oraz STS. Jakie bonusy są u nich do odebrania? Dowiedzcie się już teraz!

Oto aktualne kursy na najważniejsze kategorie filmowe na gali Oscary 2020. Im niższe notowania, tym większa szansa na zwycięstwo konkretnej produkcji. Aby sprawdzić, ile można wygrać na konkretnym zwycięstwie, wystarczy pomnożyć kurs przez zagrane pieniądze (należy od tego jeszcze odliczyć podatek).

Najlepszy film 2020

Once Upon a Time … in Hollywood (Pewnego razu…w Hollywood)7
1917 1.4
Parasite 4.2
Joker 12
The Irishman (Irlandczyk)55
Marriage Story (Historia małżeńska)100
Jojo Rabbit 77
Little Women (Małe kobietki)125
Ford v Ferrari (Le Mans 66)200

Najlepszy reżyser 2020

Sam Mendes (1917)1.06
Bong Joon Ho (Parasite)5.5
Quentin Tarantino (Once Upon a Time… in Hollywood)15
Martin Scorsese (The Irishman)30
Todd Phillips (Joker)50

Najlepszy aktor pierwszoplanowy 2020

Joaquin Phoenix (Joker)1.02
Adam Driver (Marriage Story)10
Leonardo Di Caprio (Once Upon a Time… in Hollywood)25
Antonio Banderas (Pain & Glory)50
Jonathan Pryce (The Two Popes)50

STS bonus bez depozytu 2020

Tylko teraz na stronie legalnego bukmachera www.STS.pl można otrzymać bonus bez depozytu 2020, czyli kasę na obstawianie, którą odbiera się bez konieczności wpłacania jakichkolwiek pieniędzy!

Dzięki bonusowi na start można obstawiać Oscary 2020 i nie tylko, a przy tym nie przejmować się ewentualnymi przegrami. Jak się domyślacie, przegranie pieniędzy bukmachera nie boli tak samo! 😉

Przy rejestracji konta w STS wpisać trzeba kod promocyjny BETONLINE. Tylko w ten sposób można zapewnić sobie bonus na start w wysokości 20 PLN bez wpłaty oraz do 1200 PLN przy pierwszym przelewie na konto typerskie.

Jak zakłada się profil u bukmachera STS? Pokazujemy materiał wideo, a w nim wszystko to, co trzeba wiedzieć o rejestracji:

Fortuna bonus na start. Ponad 1000 PLN do odebrania!

Fortuna to kolejny bardzo popularny bukmacher. W naszym kraju można dzięki niemu odebrać nawet 1200 PLN przy pierwszej wpłacie.

Aby skorzystać z oferty dla nowych klientów, trzeba założyć konto za darmo na www.eFortuna.pl. Aktualny kod promocyjny na start brzmi BETONLINE. Na co mogą liczyć nowi klienci? Wszystko mniej więcej przedstawiliśmy, ale na tym jeszcze nie koniec! Zobaczcie szczegółową rozpiskę:

  • 20 PLN od razu po rejestracji
  • Do 1000 PLN przy dokonaniu pierwszej wpłaty
  • 100 PLN jako zakład bez ryzyka!
Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Uwaga! Pragniemy przypomnieć, że nie powinniśmy korzystać z usług nielegalnych firm bukmacherskich, ponieważ grozi to poważnymi konsekwencjami. Serwisy bez licencji Ministerstwa Finansów to droga do nikąd. 


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


0 / 5. Ocen: 0