Kto ma największe szanse na Oscary 2019

35

Bukmacherzy jak co roku typują swoich faworytów na Oscary. Kto według legalnych firm bukmacherskich ma największe szanse na zdobycie statuetki i gdzie można typować laureatów tej ważnej na całym świecie imprezy?

Kto zgarnie Oscary 2019?

Oscarowa gala wręczenia nagród będzie miałą miejsce pod koniec lutego 2019 roku. Impreza będzie leciała online na całym świecie, a na temat finalistów będziemy pewnie słyszeć przez długi czas. 

Jak co roku, również i na tegoroczne Oscary 2019 firmy bukmacherskie przygotowały kursy, z których łatwo wywnioskować największych faworytów oraz te filmy, które według nich nie mają szansa na sukces.

Wśród wyróżnionych filmów jest„Roma”, „Narodziny Gwiazdy”, „Vice” oraz „BlacKkKlansman”. Dosyć istotną rolę odgrywają również tytuły „Bohemian Rhapsody” lub „Faworyta”.

Typy bukmacherskie na Oscary

Jeśli masz prywatne typy na Oscary 2019 i chcesz spróbować swoich sił, to możesz skorzystać z ulubionego bukmachera i sprawdzić aktualne typy już teraz. Największą ofertę prawdopodobnie ma firma Fortuna i Etoto. Będziemy Was tutaj na blogu stale informować o wszystkim, co związane z typami na Oscary.

Jeżeli zdecydujesz się puścić swój zakład bukmacherskie u bukmachera Fortuna to koniecznie założcie błyskawiczne konto wpisując podczas rejestracji kod promocyjny „betonline”. Wtedy zyskacie dodatkowe bonusy na start.  

Uwaga! Pragniemy przypomnieć, że nie powinniśmy korzystać z usług nielegalnych firm bukmacherskich, ponieważ grozi to poważnymi konsekwencjami. Serwisy bez licencji Ministerstwa Finansów to droga do nikąd. 


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.