Który polski bukmacher jest najlepszy?

89
Który polski bukmacher jest najlepszy?

Dużo osób nie wie, jakiego bukmachera internetowego wybrać w pierwszej kolejności. Masz podobny dylemat odnoszący się do tego właśnie zagadnienia? W takim razie warto poznać najlepszych bukmacherów, które od lat cieszą się w naszym kraju sporym zainteresowaniem.

Fortuna

Na pierwszy ogień będzie przeanalizowana Fortuna. Czym cechuje się ten bukmacher? Warto zaznaczyć, że ta firma hazardowa jest legalna. Działa ona zaś na polskim rynku od 1996 roku. Doświadczenia jej nie brakuje. Tak samo, jak bardzo dobrych, przychylnych recenzji. Warto dodać, że Fortuna słynie między innymi z wysokich kursów. Tym przekonuje do siebie nie tylko starych wyjadaczy, ale tak samo młodych Klientów firm bukmacherskich. Gdzie mogą być obstawiane spotkania z oferty? Fortuna na tej płaszczyźnie jest bardzo uniwersalna. Nie ma przeszkód, by grać na stronie internetowej danego podmiotu hazardowego. Możesz także skorzystać z prostej w obsłudze aplikacji mobilnej. Nic nie stoi na przeszkodzie (chociaż to coraz rzadziej wybierane rozwiązanie), by typować w punktach stacjonarnych. Z czego jeszcze słynie Fortuna? Na pewno poza wysokimi kursami warto wspomnieć o urozmaiconej ofercie. Wszak do wyboru masz nie tylko najpopularniejsze sporty, ale także te, które na co dzień nie cieszą się aż tak dużym zainteresowaniem. Możesz zatem grać też na przykład tenis stołowy, darts, czy wyścigi F1 itp.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

STS

STS to bez wątpienia jeden z najbardziej popularnych podmiotów hazardowych w kraju. Jest on nieco młodszy od Fortuny. Wszak ta firma hazardowa została założona w 1997 roku. W tym momencie STS to największy bukmacher na polskim rynku. Ma około 50% wpływów. Nie może zatem zaskakiwać, że włodarze podjęli decyzje o tym, by działać nie tylko w Polsce, lecz także poza granicami naszego kraju. I wychodzi im to naprawdę świetnie. Jak można typować? Tak samo na trzy rozmaite sposoby. Do wyboru masz stronę internetową, aplikację mobilną oraz punkty stacjonarne (dodajmy, że bardzo nowoczesne). STS słynie z tego, że oferta jest wyjątkowo wszechstronna. Wszak możesz obstawiać przeróżne wydarzenia sportowe, rozrywkowe, a nawet… polityczne. Trzeba zauważyć, że w tym bukmacherze internetowym jest atrakcyjny bonus na start. Przez wielu uważany za najlepszy (albo jeden z najlepszych) na rynku. W końcu możesz zgarnąć (po wykonaniu rejestracji i zrealizowaniu pierwszego depozytu) 100% do 1200 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Totolotek

Gdzie jeszcze można się zarejestrować? Warto dla formalności napisać, że nie ma w tym temacie górnego limitu. Możesz zatem swobodnie posiadać konta w rozmaitych firmach hazardowych. W gronie rekomendowanych podmiotów bukmacherskich na pewno jest też Totolotek. Dlaczego? To doświadczona i lubiana firma hazardowa. Działa ona od lat na naszym rynku. Tutaj także możesz liczyć na hojny bonus na start, czy urozmaiconą ofertę. Warto wspomnieć, że od kilku miesięcy typowanie nie jest możliwe w punktach stacjonarnych. Wszak zostały one zamknięte na cztery spusty. Raczej nie zapowiada się, by ta sytuacja miała zmienić się w najbliższym czasie.

5 / 5. Ocen: 1