Kursy bukmacherskie – poradnik dla nowych graczy

85

Wielu początkujących zwraca bardzo dużo uwagi na kursy bukmacherskie, choć z drugiej strony zapomina też o tym, że kursy to nie wszystko – dlatego też dziś przedstawimy ci, na co warto, a na co nie warto zwracać uwagi przy poznawaniu kursów bukmacherskich!

Kursy bukmacherskie – poradnik dla nowych graczy

Kursy są ważne – ale nie są najważniejsze

Wielu początkujących błędnie zakłada, że jedyną rzeczą, na którą powinni zwracać uwagę, są kursy. Naturalnie nie jest to prawdą, dlatego warto zapoznać się z analizą bukmacherską, forami bukmacherskimi i wieloma innymi aspektami związanymi z poznaniem własnej ścieżki na obstawianie zakładów. Tak kursy są ważne, ale z drugiej strony nigdy nie powinny być uważane za najważniejsze. Dlatego nigdy nie powinieneś się tym kierować – zadbaj lepiej o to, aby dokładnie przeanalizować zakład, ponieważ właśnie na błędach bukmacherów możesz zarobić najwięcej.

Oprócz kursów, warto też wspomnieć o marży i podatkach. Warto to również rozważyć, ponieważ średnio 12% podatek i marża zmniejszają wygraną z twojego zakładu średnio o 20%. Dlatego korzystanie z bonusów i gier wolnych od podatku może pomóc Ci wygrać więcej, jednakże przedtem warto jest się zapoznać z regulaminem danej promocji!

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Rankingi pomogą ci zaoszczędzić czas na sprawdzanie kursów

Dzięki rankingom możesz wejść na konkretne oferty bukmacherów na kursy i szybko uzyskać kluczowe informacje. Warto wejść do świata rankingów firm bukmacherskich, aby nie tracić czasu na obstawianie tych zakładów, które nie przynoszą Ci najwięcej gotówki. Dlatego warto skorzystać z rankingów.

Pamiętaj jednak, że nie ma rankingu bukmacherskiego, który odpowiadałby każdemu. Dlatego najlepiej jest wybrać taki typ serwisu, który jest zarządzany tylko przez profesjonalistów. Ważne jest, aby zweryfikować ich doświadczenie. Wiele osób nawet o tym nie pomyślało, ale ważna jest również niezależność serwisu, z którego korzystamy – w końcu jeśli serwis ma sponsoring od legalnego bukmachera, to nie jest on zbyt obiektywny, prawda? Dlatego najlepiej wybrać mniejszą, ale bardziej wiarygodną witrynę. Pamiętaj jednak, że ostateczny wybór należy do Ciebie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jakie kursy nie są odpowiednie dla początkujących graczy?


Naturalnie chodzi tu o te najniższe kursy – na przykład są to 1,10. Wiadomo, wtedy też teoretycznie można wygrać najwięcej, choć z drugiej strony trzeba wiedzieć, że czasami w sporcie też można znaleźć niespodzianki – i zespół, który miał wygrać, przegra. Trudno oczekiwać, że konkretna drużyna wygra wszystkie mecze. W końcu firmy bukmacherskie również to wiedzą, nic więc dziwnego, że czasami nawet najlepsza drużyna piłkarska może mieć różne kursy.

Dlatego zalecamy, aby nie grać przy zbyt niskich kursach. Ponadto nie powinieneś stawiać na zbyt wysokie kursy. Ci z branży gier, którzy polecają bukmacherom, wiedzą, że szanse na sukces są stosunkowo niewielkie. Jednak jest wielu ludzi, którzy próbują wygrać z kursem wyższym niż 4,00. Jednak w normalnych okolicznościach ich kupony zostaną wyrzucone tylko do kosza.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0