Kursy na mecz eliminacji Austria – Polska

34

Już 21 marca piłkarska reprezentacja Polski weźmie udział w meczu eliminacyjnym do Euro 2020. Pierwsze spotkanie odbędzie się z drużyną Austrii. Jakie kursy przygotowali bukmacherzy i gdzie najlepiej obstawiać Polskę?

kursy na mecz Polska – Austria

Austria – Polska typy bukmacherskie online

Według ekspertów bukmacherskich i znanych polskich bukmacherów nasza reprezentacja powinna bez problemu dostać się do mistrzostw Europy 2020. Jest to bardzo możliwe, ponieważ nowy model turnieju sprawił, że teraz z każdej grupy wychodzą aż dwa teamy. Sytuacja jest komfortowa, więc trzeba wykorzystać tą szansę.

Patrząc jednak na obecne kursy bukmacherskie i potencjał poszczególnych zespołów w naszej grupie to awans powinna uzyskać nasza reprezentacja oraz Austria. To właśnie już te najsilniejsze drużyny w grupie zmierzą się w najbliższy czwartek w Wiedniu.

Sprawdź jakie kursy na mecz Austria – Polska udostępnili legalni bukmacherzy online.

One dają nam możliwość oceny która z jedenastek brana jest za faworyta, a która jest typowana nieco niżej. Niestety wieści nie są dobre. Jeśli obstawimy na zwycięstwo Polaków złotówkę to możemy wygrać ponad 3 złote. Oznacza to, że większość bukmacherów jako faworyta typuje Austrię. Czas jednak pokaże, a boisko zweryfikuje.

Kto ma najwyższe kursy bukmacherskie?

Jeśli chcesz obstawiać drużynę Austrii, najbardziej będzie Ci się to opłacać u bukmachera Etoto. W przypadku remisu oraz zwycięstwa Polski, najlepsze warunki według kursów znajdziesz w firmie STS oraz Totalbet.


eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0