Legalny bukmacher Etoto

64

Firma bukmacherska Etoto działa na polskim rynku od ładnych paru lat, ale dopiero od niedawna jest na ustach wielu graczy z całej Polski. Dlaczego? Sprawdźmy jej największe zalety i spróbujmy znaleźć odpowiedź na to pytanie! 

Legalny bukmacher Etoto
Legalny bukmacher Etoto

Legalny bukmacher Etoto

Firma bukmacherska Etoto jest dostępna na polskim rynku od 2012 roku. Na początku graczom kojarzyła się głównie z punktami naziemnymi, jednak posiadała także stronę internetową, która oferowała obstawianie meczów online. Oficjalna witryna bukmachera po paru latach przeszła ogromne zmiany i teraz jest radzi sobie ze wszystkim znacznie lepiej, niż jeszcze niedawno.

Oczywiście, firma Etoto działa na bazie licencji Ministerstwa Finansów w naszym kraju, co oznacza, że jest całkowicie legalna. Rejestracja w niej jest całkowicie darmowa. Można to zrobić, wypełniając formularz rejestracyjny.

Kod promocyjny Etoto

Każdy nowy gracz ma prawo do skorzystania w Etoto z kodu promocyjnego uprawniającego do odebrania bonusu na start od pierwszego depozytu? Za chwilę napiszemy, jakie dokładnie premie przygotował bukmacher i kto może dokładnie je odebrać. Warto jednak już teraz napisać, że w Etoto nie jest dostępny żaden kod bonusowy, który miałby powiększyć ofertę na start. Oznacza to, że każdy nowo zarejestrowany traktowany jest w taki sam sposób.

Kod promocyjny nie jest dostępny w ofercie powitalnej, ale można z tego typu udogodnień korzystać w przypadku akcji promocyjnych tworzonych przy okazji różnego rodzaju ciekawych wydarzeń sportowych.

Etoto bonus powitalny
Etoto bonus powitalny

Bonus powitalny Etoto

Bukmacher Etoto przygotował dla graczy dwa rodzaje promocji. Obie z nich udotępniane są nowym graczom. Tylko i wyłącznie od nas zależy, jaką opcję wybierzemy. Warto zastanowić się nad naszym stylem gry, ponieważ do wyboru mamy nie tylko standardową premię od pierwszej wpłaty, ale także tak zwany Zakład Bez Ryzyka, czyli freebet o wartości 50 PLN.

Premia za wpłatę 500 PLN

Nowo zarejestrowani w Etoto, którzy wybiorą tak zwaną „grę ofensywną” mogą liczyć na bonus w wysokości 500 PLN za pierwszy depozyt. W jaki sposób to działa? Po założeniu konta wystarczy dokonać wpłaty, a jej wartość zostanie powiększona nawet do 500 PLN.

Za dodatkowe pieniądze możemy obstawiać wydarzenia dostępne w ofercie Etoto. Dodatkowe 500 PLN na pewno doskonale się przyda i tylko nie tylko tym osobom, które dopiero co stawiają pierwsze kroki w bukmacherce.

Kasozwrot Etoto

Druga opcja dostępna dla nowych graczy Etoto polega na otrzymaniu zwrotu w przypadku niepowodzenia w pierwszym zagranym kuponie na dowolne wydarzenie spełniające warunki promocji. W jaki sposób dokładnie wygląda Kasozwrot?

Dokonując rejestracji na oficjalnej stronie Etoto, można zdecydować się na coś, co zwane jest Zakładem Bez Ryzyka. Korzysta się z niego w bardzo prosty sposób. Po prostu dokonujemy wpłaty, gramy pierwszy kupon, a w razie porażki odbieramy 100% zagranych środków w formie zwrotu. Co najważniejsze, zgarnąć można nawet 50 PLN!

Największe zalety Etoto

Dlaczego tak wiele osób w ostatnim czasie zaufało bukmacherowi Etoto? Powód jest bardzo prosty, a jednocześnie godny uwagi – po prostu jest to ciągle rozwijająca się firma, która ma dla swoich graczy bardzo dużo promocji okazjonalnych, a do tego oferuje kursy mogące bez problemu konkurować z tymi, jakie można znaleźć w najpopularniejszych stronach tego typu w naszym kraju.

Ogromną zaletą Etoto jest również możliwość gry przez telefon komórkowy czy tablet. Bukmacher oferuje też bardzo wiele metod płatności – znajdziecie tutaj każdą z tych najbardziej podstawowych i nie tylko.

Początkujący gracze powinni być zadowoleni z tego, że strona internetowa bukmachera prezentuje się bardzo schludnie i jest niezwykle przejrzysta. Jakby na to nie patrzeć, nie jest to w dzisiejszych czasach standard. Jeżeli dawno nie graliście, albo to właśnie w Etoto zamierzacie stawiać pierwsze kroki, bez najmniejszego problemu ta marka spełni wasze oczekiwania.

Promocje bukmacherskie Etoto

Darmowa rejestracja

Założenie konta w Etoto jest całkowicie darmowe i umożliwia obstawianie wydarzeń sporotwych z dowolnego miejsca na świecie, gdzie jest dostęp do internetu. Podsumowując najprościej jak tylko się da, opisywany przez nas bukmacher jest w stu procentach legalny, charakteryzuje się ogromną funkcjonalnością i nie pobiera żadnych opłat i prowizji za korzystanie z jego usług. Co by nie mówić, to naprawdę świetne rozwiązanie dla graczy – i to nie tylko tych, którzy stawiają pierwsze kroki w obstawianiu! 🙂

————-

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0