LV BET daje BONUS na F1

105

Wszyscy kibice Formuły 1 zacierają ręce bo już w niedzielę rozpoczyna się sezon 2019. Bukmacher LV BET z tej okazji ma super prezent. Jeśli wytypujesz, że Robert Kubica zakończy wyścig w GP Australii LV BET wypłaci Ci ekstra bonus 25 PLN!

Formuła 1 u bukmachera LV BET

Formula 1 jest coraz bardziej popularna w naszym kraju. Wszystko to dzięki pojawieniu się w zawodach naszego mistrza  Roberta Kubicy. 

Pierwszy wyścig w 2019 roku odbędzie się na torze w pieknej Australii. To właśnie tam najlepsi kierowcy formuły 1 powalczą o pierwszy tytuł mistrzowski w nowym roku.

Jeśli zdecydujesz się obstawiać zakłady bukmacherskie na Formułe 1 u bukmachera LV BET za co najmniej 50 PLN o kursie 2.00 lub większym, a nasz Robert Kubica zakończy cały wyścig, to otrzymasz 25 PLN bonusu.

GP Australii bonus bukamcherski

Uwaga! Musimy pamiętać, że w zakładzie bukmacherskim musi znaleźć się jedynie kurs na GP Australii 2019.

Według oficjalnego komunikatu z regulaminu promocji, zakłady bukmacherskie obstawione na: „Robert Kubica: [Czy będzie sklasyfikowany? TAK/NIE]” nie kwalifikują się do opisywanej oferty bonusowej.

Kupon promocyjny na Formułe 1 będzie aktywny, jeśli obstawisz zakład od środą (13 marca) do niedzieli. Każdy nowy gracz LV BET ma czas na zakład zanim rozpocznie się rywalizacja na torze, czyli do 17.03.2019 do godziny 06:10 polskiego czasu!

Jeżeli nie masz zarejestrowanego konta u bukmachera LV BET to możesz je założyć na stronie bukmachera w ciągu minuty. Poniżej poznasz jak wygląda rejestracja krok po kroku.

  1. Odwiedzasz serwis www.LvBET.pl
  2. Wypełniasz formularz rejestracyjny
  3. Piszesz kod promocyjny „BETONLINE
  4. Dostajesz dodatkowe 20 PLN bez depozytu, a potem już nawet 1500 PLN za pierwsze wpłaty na konto!

Bonus promocyjny na Formule F1 będzie aktualny tylko przez 30 dni od czasu dodania go na koncie gracza.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0