LVbet bonus na najlepsze piłkarskie ligi 2018!

76

Obstawiasz angielską Premier League, niemiecką Bundesligę albo włoską Serie A? Grając przez aplikację mobilną LVbet możesz odebrać wygrane wyższe o 14 procent! Zobacz, jak możesz to zrobić!

LVbet bonus na najlepsze piłkarskie ligi 2018!
LVbet bonus na najlepsze piłkarskie ligi 2018!

Zasady tej promocji są bardzo proste, jednak trzeba pamiętać, że obowiązuje ona jedynie w aplikacji mobilnej bukmachera LVbet – programie stworzonym z myślą o użytkownikach urządzeń przenośnych z systemami Android bądź iOS.

Oferta obowiązuje do końca pierwszego weekendu października 2018 roku. Jeżeli chcecie wiedzieć, na jakie ligi w dany weekend będą przyznawane bonusy, wystarczy, że prześledzicie tabelkę zamieszczoną poniżej!

15 – 17.09 Anglia 1. Liga
22 – 23.09 Hiszpania 1. Liga
29 – 30.09 Włochy 1. Liga
6 – 7.10 Niemcy 1. Liga

Nie ma minimalnej stawki kwalifikującej się do tej promocji. Wystarczy zagrać w aplikacji mobilnej LVbet kupon przedmeczowy lub LIVE. Pod uwagę brane są zarówno gry pojedyncze, jak i kupony AKO.

W promocji nie biorą udziału środki bonusowe otrzymane w przypadku innej oferty specjalnej LVbet, chyba że zostały już one obrócone zgodnie z regulaminem konkretnej promocji.

Interesujesz się premiami pieniężnymi od bukmacherów? Już teraz możesz sprawdzić najlepsze promocje bukmacherskie i wybrać taką, która najbardziej spełnia twoje oczekiwania!

W dany weekend możesz postawić kupon z bonusem więcej, niż tylko jeden raz. To ogromna zaleta, którą warto podkreślić!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0