Milenium bukmacher. Promocja na start. Co dostaje nowy gracz?

45

Co dostaje nowy gracz, który postanowi założyć konto u bukmachera Milenium? Tylko u nas zostanie prześwietlona aktualna promocja na start!

Milenium bukmacher. Promocja na start. Co dostaje nowy gracz?
Milenium bukmacher. Promocja na start. Co dostaje nowy gracz?

Milenium rejestracja bonus

Nie masz jeszcze konta w Milenium? Możesz je założyć w każdej wolnej chwili. Potrzebujesz do tego jedynie dostępu do sieci oraz podstawowych informacji na swój temat. Wszystko zajmuje dosłownie parę minut!

Bonus powitalny Milenium to nie jeden, nie dwa, ale aż trzy prezenty, które można zgarnąć po dokonaniu rejestracji. Jeśli wpiszesz kod promocyjny, otrzymasz dodatkowe środki, jakich nie znajdziesz w normalnej ofercie dla nowo zarejestrowanych!

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Milenium kod promocyjny BETONLINE

Aktualny Milenium kod promocyjny to „BETONLINE„. Podaje się go przy zakładaniu konta na oficjalnej stronie.

Bonus powitalny w Milenium to nawet 760 PLN po dokonaniu pierwszej wpłaty oraz dwie premie ekstra, czyli 20 PLN na start i 10 PLN w formie Zakładu Bez Ryzyka.

Aktualny bonus powitalny w Milenium (oferta jest przez nas aktualizowana na bieżąco):

  • 760 PLN za pierwszy depozyt (wartość zależna od tego, ile wpłacisz!)
  • 20 PLN na start z kodem „BETONLINE” (wymagane obrócenie 50 PLN)
  • 10 PLN w formie Zakładu Bez Ryzyka!

A kiedy już zostaniesz graczem Milenium, będziesz mógł odbierać bonusy reload u bukmachera i znacznie, znacznie więcej! Dodatkowo, już teraz możesz sprawdzić u nas, jakie premie czekają na start na innych stronach!


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0