Milenium Happy Hours. Co to jest?

213

Na czym polega promocja bukmachera Milenium o nazwie Happy Hours? Dowiedzcie się, w jaki sposób można zgarniać wyższe wygrane nawet cztery razy w tygodniu!

Milenium Happy Hours. Co to jest?
Milenium Happy Hours. Co to jest?

Firma bukmacherska Milenium do tej pory organizowała tak zwane „szczęśliwe godziny” o nieregularnych porach i jedynie w wybranych punktach stacjonarnych oraz internecie.

Zasady promocji od pewnego czasu diametralnie się zmieniły. Teraz „Happy Hours” dostępne są nawet cztery razy w tygodniu i to wszędzie, gdzie dostępne są produkty marki Milenium!

Reguła jest prosta: na godzinę przed pierwszym meczem Ekstraklasy w danym dniu aktywuje się bonus z wyższymi wygranymi. Oferta utrzymuje się już do końca doby i można skorzystać z niej więcej, niż tylko jeden raz.

Promocja „Happy Hours” polega na podwyższeniu wygranych bukmacherskich. Gracz otrzymuje bonus w wysokości 13 procent zagranej stawki, dzięki czemu nie odczuwa podatku i zarabia więcej, niż u innych leglanych bukmacherów.

Mimo że bukmacher Milenium nie jest tak popularny, jak jego niektórzy konkurenci, ostatnio wprowadza do oferty coraz więcej nowości, które powinny przypaść do gustu nawet nieco bardziej wymagającym klientom.

Przypominamy, że opisywana promocja – w przeciwieństwie do wielu podobnych ofert – dostępna jest również w oddziałach Milenium, a nie jedynie na stronie internetowej.

Minimalna stawka kwalifikująca się do tej oferty to 2 złote!

———

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0